İnternet üzerinden emlak ekspertizi

İnternet üzerinden emlak ekspertizi
İnternet üzerinden emlak ekspertizi
Hurriyetemlak.com ile TSKB Gayrimenkul Değerleme işbirliğiyle Hurriyetemlak.com üzerinden bir tıkla ekspertiz başvurusu yapılabiliyor.

EKONOMİ SERVİSİ - Hurriyetemlak.com ile TSKB Gayrimenkul Değerleme güçlerini birleştirdi. İşbirliği sayesinde Hurriyetemlak.com üzerinden bir tıkla ekspertiz başvurusu yapılabiliyor. Bu sayede kredi başvurusu yaparken, hızlı bir şekilde ekspertiz hizmetinden faydalanılıyor.

Emlak sektörünü tek çatı altında toplayan Türkiye ’nin emlak rehberi www.hurriyetemlak.com, değerleme sektöründe köklü birikimin ve uzmanlığın temsilcisi TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş ile sektörde öncü olacak bir işbirliğine imza attı. İşbirliği ile hurriyetemlak.com üzerinden ekspertiz başvurularını online olarak yapmak mümkün oluyor.

Hurriyetemlak.com ilan detay sayfası üzerinden yapılan başvurular, TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin sunduğu güvenilir platform sayesinde hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınıyor. Başvuruların online olduğu sistem sayesinde, gayrimenkul ilanlarını inceleyen kullanıcılar hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarlarının başında ekspertiz başvurusu yapabiliyor. Bu sayede kredi başvurusu yaparken, hızlı bir şekilde ekspertiz hizmetinden de faydalanılıyor.

TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin Türkiye çapındaki değerleme uzmanların site üzerinden ekspertiz başvurusu yapan kişiler ile irtibata geçerek başvuruları değerlendiriyor.

Sektöre yeni hizmetler sunmayı vizyon edinen Hurriyetemlak.com ve TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin, değerleme başvurularında verimi artıracak teknoloji destekli bu yeniliğinin sektör gelişiminde örnek bir işbirliği olması bekleniyor.


bigPara.com