İnternet ve GSM'i birleştiren TTNET 'cep'e giriyor

İnternet ve GSM'i birleştiren TTNET 'cep'e giriyor
İnternet ve GSM'i birleştiren TTNET 'cep'e giriyor
6 milyonun üzerindeki abone sayısıyla Türkiye'nin en büyük internet servis sağlayıcısı olan TTNET, Avea altyapısı üzerinden GSM sektörüne de giriyor.

TTNET, “ADSL ve cep telefonu hattı – İkisi bir arada, tek faturada” kampanyasıyla yeni bir dönemin kapılarını araladı. İnternetten sonra “501” hatları da kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen şirket, Avea altyapısını kullanarak kullanıcıların internete bağlanmak dışında cep telefonlarıyla görüşme yapabilmelerini de sağlayacak.
İnternet ve telefonu bir araya getiren ve bu şekilde faturaları da teke indiren TTNET’in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, faturanın artık bir kalemde görüleceğini ve telefon görüşmesi yapan kullanıcıların bilgilerini Avea’dan alarak kendi faturalarına ekleyeceklerinin altını çizdi. 

Sınırsız internet kullanıcılarına 10 TL
Şimdilik sadece Avea’nın altyapısını kullanacağını dile getiren Yılmaz, ilerleyen yıllarda diğer operatörlerle de masaya oturabileceklerine dikkat çekti. Mevcut internet tarifelerine de değinen Yılmaz, 49 TL’ye sınırsız internet paketinden faydalanan kullanıcıların, 10 lira daha fazla ödemek kaydıyla her yöne 200 dakika ücretsiz bir şekilde konuşabileceğini dile getirdi.
TTNET ile görüşme yapan kullanıcılar, dakika başına 10 kuruşluk ödeme yaparken, 1 SMS ücreti de yine 10 kuruş olarak belirlendi. Bunun yanı sıra 6 saniyelik konuşmanın bedeli de 1 kuruş olarak hesaplandı. “TTNET kontörlü sisteme geçecek mi” sorusu üzerine böyle bir düşüncelerinin olmadığını ifade eden Yılmaz, Wirofon hizmetinin mevcut paketlerde yer almayacağını da sözlerine ekledi.

bigPara.com

  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Avea

  ,

  SMS