iPhone kuyruğu 'cadde'de

iPhone kuyruğu 'cadde'de
iPhone kuyruğu 'cadde'de
Amerika'da görmeye alışık olduğumuz iPhone kuyrukları Türkiye'ye de uzandı.

Amerika’da görmeye alışık olduğumuz iPhone kuyrukları Türkiye ’ye de uzandı. Turkcell ve Vodafone dün gece İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki mağazalarında iPhone 5’in satışına başladılar. Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt konu ile ilgili olarak “Meraklılarının uzun süredir beklediği, akıllı telefon pazarının en gözde cihazlarından iPhone 5’i dün gece yarısı müşterilerimize sunduk. Akıllı telefon seçmeyi, satın almayı ve kullanmaya başlamayı kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılan ‘ACAİP’ kapsamında, 49 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 5’e herkesten önce sahip olmak isteyen iPhone 5 meraklıları, geceyarısı Bağdat Caddesi’ndeki Vodafone Cep Merkezi’ne geldi” dedi. Turkcell adına konuşan Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ise çift taşıyıcılı iPhone 5 teknolojisinin büyük yenilikler getireceğini ifade ederek, “Bu gece burada açıkça görüyoruz ki, teknolojiyi yakından takip eden, yenilikleri hızla hayatına dahil eden bir nüfusumuz var. Bu, Türkiye’nin teknolojiyle bir adım öne geçmesi adına çok önemli bir avantaj” dedi.

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/111204311120436

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  abartı... - karacambaz84

  o yoğunluğun sebebi yarışma yapılıyordu ücretsiz iphone 5 için kuyruk ondan kaynaklı yoksa herkez parasıyla iphone almak için orda değildi bizim milletimizde bedava olsun bide iphone bedava tamamdır :)

  nasıl yani? - bukimki

  "Bu gece burada açıkça görüyoruz ki, teknolojiyi yakından takip eden, yenilikleri hızla hayatına dahil eden bir nüfusumuz var. Bu, Türkiye’nin teknolojiyle bir adım öne geçmesi adına çok önemli bir avantaj". Sayın yetkili bir adım öne geçmekle ne kastediyor acaba?

  Ne güzel - osmano

  Ne kadar harika bir nüfusumuz var gerçekten, varlıklı, kalkınmış, teknolojiye meraklı.

  x - Orda olmayan adam

  Tüketim alışkanlığı.

  @Emre Sayin - ckk

  Turkcell yoneticisi demis ki: "“Bu gece burada açıkça görüyoruz ki, teknolojiyi yakından takip eden, yenilikleri hızla hayatına dahil eden bir nüfusumuz var" Bunun tercumesi su: "koyun gibi reklamlara apisan, egosunu bir telefon uzerinden betimleyen ve bize guzel para kazandiran genc bir nufusumuz var". Asil onemli bilgi su cunku: iPhone5'te kullanilan teknolojilerin gelistirilmesinde Turk katkisi ne kadar? Bu sorunun cevabi yok. Millet telefon kuyrugunda kredi kartina abanmak icin beklerken o cevabin onemi de yok zaten.

  Teknoloji - celal103

  Vay vay vay her gecen gun sosyal alanda gerileyen bir ulkenin insanlari Aziz Nesin bu tutum ve davranislari gosterenler icin yapmis oldugu yuzde orani bayagi yukselmis demiyelim aciga cikma orani yukselmis sahiplerine hayir getire.