İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee

İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee
İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee
İsrail'de taze çekilmiş kahve satışlarında aslan payını alan "Elite Turkish Coffee" (Elit Türk Kahvesi) markası, İsrail milli futbol takımının sponsorluğunu üstlendi

TEL AVİV – İsrail milli futbol takımının sponsorluğunu, ülkedeki taze çekilmiş kahve satışlarında aslan payına sahip “Elite Turkish Coffee” (Elit Türk Kahvesi) markası üstlendi. Böylece İsrailli milli takımının oynayacağı futbol sahalarında Türk kahvesinin reklamının yapılacağı belirtiliyor.

İnsan sağlığını iyileştirici unsurları içerdiği savunulan “Elite Turkish Coffee”, İsrail’in taze çekilmiş kahve pazarına, yüzde 79’luk bir payla hakim olduğuna işaret ediliyor.
İsrail’de yayımlanan 2011 yılına ilişkin veriler, ülkenin ikinci büyük gıda grubu olan Strauss’un, toplam kahve pazarının yüzde 58’sini kontrol ettiğini de gösteriyor.
Bu arada, Haaretz gazetesi, 2014 ylılında Brezilya’da oynanacak olan Dünya Kupası ile ilgili ön eleme maçlarında Strauss Grubu’nun İsrail milli takımına sponsorluk yapacağını belirtirken, ilk maçın 7 Eyül’de Azerbaycan takımı ile gerçekleşeceğini, dört gün sonra da Rusya takımına evsahipliği yapılacağını da kaydetti.

“SAHALARDA REKLAM, STADTA SATIŞ PROMOSYONU”
Haberde “Sponsorluğun bir parçası olarak Strauss, sahalarda Türk kahvesi reklamını yapacak ve maçın yapıldığı stad içerisinde ve dışında satış promosyonu ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek” denildi.

Son olarak İsrail milli takımının başlıca sponsoru olan AİG sigorta şirketi, kontratı yinelemeyeceğini duyurmuştu. (anka)

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/108978610897862

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu ne Yaman Celiski... - Ronizan

  Bir yandan kendilerini fanatik israil karsiti olarak pazarliyorlar, diger yandan, yani saman altindan diyelim binbir dolap cevriliyor. Silah anlasmalari ve daha neler neler. AKP ve Israil basinda birbirine girmis diye millete su gibi icirildi. Herkes AKP yi ortadogunun son müslüman lideri görmeye basladi. Anti israilcilik kendisine baya puan getirdi. Ama isler aslinda tam tersi, manipule son safhada. Iste burda sormak lazim. Bu ne yaman celiski. Hem israille her alanda sözde ipler koparilmisti. Oysaki silah ticareti ve buna benzer saniyler tikir tikir gidip geliyor. Simdi de Israil milli takimina sponsor oluyorlar. Ben daha ne diyeyim. Bu hirsizi birakin eve girerken yakalamayi, tam evden cikarken ev sahibini uyandirip, eysalariniz calindi ama benden bilmeyin demek gibi bisey. Sanki o kadar tv ve gazetelere cikip israile karsi nutuk atan bendim. Kesin bu firmanin kökü AKPnin hegamonlarindan birinde cikiyor. Yoksa simdi yaygarayi koparmislardi. Bakalim daha neler görecegiz.

  elite turkish coffee - hawardishewiti

  markanin adi. zannedersem araplara olan irkciliklarindan dolayi. avrupada ayni tür kahve "arabic" olarak satiliyor. tamam herseyi anladik yani, pekiyi türk hava yollarinin resminin ne isi var bu haberde? yoksa seyh erdogan, dogan emmiye, artik heryerde THY resmini koyun diye emir verdiginden dolayi mi, bu resim ortalikta?