İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee

İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee
İsrail milli futbol takımının yeni sponsoru: Elite Turkısh Coffee
İsrail'de taze çekilmiş kahve satışlarında aslan payını alan "Elite Turkish Coffee" (Elit Türk Kahvesi) markası, İsrail milli futbol takımının sponsorluğunu üstlendi

TEL AVİV – İsrail milli futbol takımının sponsorluğunu, ülkedeki taze çekilmiş kahve satışlarında aslan payına sahip “Elite Turkish Coffee” (Elit Türk Kahvesi) markası üstlendi. Böylece İsrailli milli takımının oynayacağı futbol sahalarında Türk kahvesinin reklamının yapılacağı belirtiliyor.

İnsan sağlığını iyileştirici unsurları içerdiği savunulan “Elite Turkish Coffee”, İsrail’in taze çekilmiş kahve pazarına, yüzde 79’luk bir payla hakim olduğuna işaret ediliyor.
İsrail’de yayımlanan 2011 yılına ilişkin veriler, ülkenin ikinci büyük gıda grubu olan Strauss’un, toplam kahve pazarının yüzde 58’sini kontrol ettiğini de gösteriyor.
Bu arada, Haaretz gazetesi, 2014 ylılında Brezilya’da oynanacak olan Dünya Kupası ile ilgili ön eleme maçlarında Strauss Grubu’nun İsrail milli takımına sponsorluk yapacağını belirtirken, ilk maçın 7 Eyül’de Azerbaycan takımı ile gerçekleşeceğini, dört gün sonra da Rusya takımına evsahipliği yapılacağını da kaydetti.

“SAHALARDA REKLAM, STADTA SATIŞ PROMOSYONU”
Haberde “Sponsorluğun bir parçası olarak Strauss, sahalarda Türk kahvesi reklamını yapacak ve maçın yapıldığı stad içerisinde ve dışında satış promosyonu ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek” denildi.

Son olarak İsrail milli takımının başlıca sponsoru olan AİG sigorta şirketi, kontratı yinelemeyeceğini duyurmuştu. (anka)

bigPara.com