İstanbul Autoshow 650 bin kişi çekecek

İstanbul Autoshow 650 bin kişi çekecek
İstanbul Autoshow 650 bin kişi çekecek

CNR Expo Fuar Merkezi ndeki İstanbul Autoshow, 120 bin metrekarelik alan üzerinde düzenlenecek.

İstanbul Autoshow 2010 29 Ekim-07 Kasım arasında CNR'da düzenleniyor. 200 şirketin katıldığı fuara 650 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor

Dünyanın en büyük fuarları arasında gösterilen İstanbul Autoshow 2010, 29 Ekim-07 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.
Ekonominin lokomotifi olan otomotiv sektörü, 13. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow 2010’da gövde gösterisine hazırlanıyor.
Bul yıl 650 bin ziyaretçinin beklendiği İstanbul Autoshow, Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği (OICA) akreditasyonuna sahip. CNR Holding kuruluşu olan İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) desteğiyle iki yılda bir gerçekleştirilen fuar 200’ün üzerindeki firmayla CNR Expo Fuar Merkezi’ndeki 120 bin metrekare alanda düzenlenecek.

En büyük şirketler geliyor
İstanbul Autoshow 2010’a otomotiv sektörünün en büyük firmaları katılıyor. Fuara katılacak olan markalar arasında VW, Porsche, Ferrari, Maserati, Lancia, Alfa Romeo, Chevrolet, Lamborghini, Bentley, Seat, Audi, Skoda, Mercedes Benz, Smart, Volvo, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Lexus, Toyota, Dacia, Nissan, Renault, Mazda, Hyundai, Jeep, Mitsubishi, Opel, Fiat, Daihatsu, Suzuki, Citroen, Great Wall, Kia, Geely, Subaru, Proton, Ford, Peugeot, Honda, Ssangyong, Chery ve Dodge da yer alıyor. Auto Show, 29 Ekim-07 Kasım tarihleri arasında saat 11.00’den 21.00’e kadar ziyaret edilebilecek. Fuarda birçok model ilk kez görücüye çıkmış olacak.