İstanbul'un en lüks restoranı Trump'a

İstanbul'un en lüks restoranı Trump'a
İstanbul'un en lüks restoranı Trump'a

Dünyanın en lüks restoran zincirlerinden D&D London, İstanbul ’a geldi. 5 milyon dolarlık yatırımla Trump Towers Mall’da açılması planlanan restoranın ortakları ise Mehmet Ali Yalçındağ ile Türkiye ’de Borsa, Masa, X Restaurant, İstanbul Modern Restoran gibi mekânları işleten Sele İstanbul Restaurant Group’un patronu Rasim Özkanca. Londra , Paris, New York, Kopenhag ve Tokyo gibi dünyanın birçok şehrinde farklı konseptlerde 30’un üzerinde restoran işleten D&D London CEO’su Des Gunewardena, Rasim Özkanca ve Mehmet Ali Yalçındağ’ın üç eşit ortak olacağı mekânın şubat ayına kadar açılması planlanıyor.

Müşterileriydim


İsmi henüz belli olmayan ve 1.300 metrekare alanda hizmet vermesi beklenen restoran, dünyadaki benzerlerinden farklı olarak 3 farklı konsept ile hizmet verecek.
İstanbul’da Rasim Özkanca’nın, Londra’da da Des Gunewardena’nın müşterisi olduğuna dikkat çeken Mehmet Ali Yalçındağ, “İki zincirin de hayranıydım, ben de bu ortaklığa dahil oldum” dedi. D&D olarak dünyanın büyük kentlerinde projeler geliştirdiklerini ve İstanbul’u da bu büyük şehirlerden biri olarak gördüklerini belirten Des Gunewardena da “İstanbul’un başka lokasyonlarında otel projelerinde birlikte çalışmayı çok istiyoruz” dedi. Sele İstanbul Restaurant Group CEO’su Rasim Özkanca ise, “10 aydır bu proje için çalışıyoruz. İstanbul’daki restoranın ardından bizim de yurtdışına açılma hedefimiz doğrultusunda Londra’da bir mekân açmayı düşünüyoruz” dedi.

bigPara.com