İstikbal'den büyük yatırım

İstikbal, 4 milyon dolar yatırım yaptığı 10 bin metrekarelik en büyük ev konsept mağazasını Ankara'da açtı. Sanayi Bakanı Ali Coşkun, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ASO Başkanı Zafer Çağlayan...

İSTANBUL - İstikbal, 4 milyon dolar yatırım yaptığı 10 bin metrekarelik en büyük ev konsept mağazasını Ankara'da açtı. Sanayi Bakanı Ali Coşkun, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ASO Başkanı Zafer Çağlayan, İstikbal Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve İstikbal Mobilya Genel Müdürü Memduh Boydak'ın yanı sıra çok sayıda katılımcının yer aldığı mağaza açılışı Ankaralılardan büyük ilgi gördü.
Tüm Türkiye'de 1000'i aşkın hizmet noktası bulunan İstikbal, ilkini Ankara'da açtığı ev konsept mağazalarını, önümüzdeki günlerde Bursa, Samsun, Diyarbakır, İstanbul illeri ile devam ederek, yeni yatırımlarla Türkiye'nin çeşitli şehirlerde tüketicileriyle buluşturmayı hedefliyor.
Değişen tüketici beğenileri ve beklentileri doğrultusunda oluşturdukları yeni ev konsept mağazacılığını, Türkiye genelindeki İstikbal mağazalarına kısa sürede yaymanın öncelikli hedefleri arasında olduğunu belirten İstikbal Mobilya Genel Müdürü Memduh Boydak, "Yaklaşık yarım asırlık bir geçmişe sahip olan İstikbal Mobilya, değişen tüketici beğenileri ve beklentileri doğrultusunda, mağazacılık anlayışına yeni bir yaklaşım getirdi. Tüketicilerin ev ile ilgili aradıkları her şeyi bulmak için keyifle gezebilecekleri ve bütün ihtiyaçlarını aynı anda karşılayabilecekleri 10 bin metrekare büyüklüğündeki mega mağazalarımız, ürün gamıyla da farklı ve özel seçenekler sunmayı hedefliyor" diye konuştu.