İyi bir tatil için Türkiye

Türkiye'nin iyi bir tatil için her şeyi olduğu belirtildi. The Observer gazetesi, "Türkiye'de paranızın karşılığını, Avrupa'nın herhangi başka bir yerinden çok daha fazla alıyorsunuz" diye yazdı.

LONDRA - Türkiye'nin iyi bir tatil için her şeyi olduğu belirtildi. The Observer gazetesi, "Türkiye'de paranızın karşılığını, Avrupa'nın herhangi başka bir yerinden çok daha fazla alıyorsunuz" diye yazdı.
İngiltere'de pazar günleri çıkan The Observer gazetesi, paket tur ile Türkiye'de bir tatil yapan yazar Rebecca Seal'in izlenimlerini yayımladı. Daha önce hiçbir 'tur' tatiline gitmeyen, paket turlar konusunda olumsuz görüşleri olan, hep macerayı içeren egzotik tatilleri tercih eden Rebecca Seal, apandisit sorunu nedeniyle daha sakin bir tatile ihtiyaç duyunca paket tur ile Türkiye'ye gitme karar verdi. Seal, "Hâlâ heyecan verici bir şey istiyordum, ancak günün sonunda güzel bir yatak ve bir manzarayı istiyordum. Ve sineksiz bir havuz. Türkiye'nin sanki tüm sorularım
için yanıtı vardı. Güzel bir turdu" dedi.
Turun maliyetinin 500 sterlin altında, egzotik yerler için ödenen tarifeli uçak biletinden ucuz olduğunu belirten Seal, şunları dile getirdi: "Erkek arkadaşım ile varır varmaz paketlerin ucuz ve nahoş olduğu yolundaki önyargılarımız yok olmaya başladı." Çift, Kumlubük plajındaki Dionysos ve Montenegro otelinde kaldı.