Jennifer 'ev'lendi

Jennifer 'ev'lendi
Jennifer 'ev'lendi
Jennifer Lopez Ataşehir'de yapılacak Metropol İstanbul'dan seçtiği dairesinin, '200 yıllık ve Osmanlı'dan' kalma sembolik anahtarını aldı.

EKONOMİ SERVİSİ

İstanbul ’da üç konser veren dünyaca ünlü Latin şarkıcı Jennifer Lopez’in rüzgârı konut sektörünü de sardı. Sofya konseri sonrası bu kez İstanbul’a ev almak için gelen Lopez, Varyap ve Gap İnşaat ortaklığıyla Ataşehir’de yapılacak Metropol İstanbul’dan seçtiği dairesinin anahtarını aldı.
Törende Lopez’in aldığı söylenen fakat gizlilik anlaşması gereği hiçbir ayrıntısı verilmeyen gizemli ve boğaz manzaralı dairenin anahtarı ise bir hayli ilginç. Erdinç Varlıbaş tarafından verilen sembolik anahtarın 200 yıllık ve Osmanlı’dan kalma olduğu belirtildi.

Erdinç Varlıbaş, evin hediye edildiği iddialarının asılsız olduğunu belirterek, “Bu çok ciddi bir proje . Jennifer Lopez, dünyanın her yerinde bu tip yatırımlar yapıyormuş. İstanbul’da da yardımcıları aracılığıyla bizi bulmuş. Asla hediye değil ama indirim yaptık” dedi.

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/110846911084692

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kandirmaca - sibelceylan

  yok evi hediye etmemisler de indirim yapmislar. J Lo bunun icin birak evin hediye edilmesini, onun gibi on evin parasini almistir.

  Ülkeniz çok güzel peki ama neden daha iyi tanıtmıyorsunuz? - tsu the basa

  Konser sırasında Ülkemizi çok beğenen ve sürekli etrafına "neden daha iyi tanıt mıyorsunuz?" diye soran Lopez, eft yapmak yerine İstanbul'a uçakla uçup basın toplantısında poz veriyor ve üzerine de eve para veriyor he mi? hee he...