Jolly, yurtdışına 80 turda erken rezervasyon başlattı

İSTANBUL - Yüzde 40’ları bulan fiyat avantajıyla erken rezervasyonu keşfeden Türklerin yurtdışı turlara ilgisinin arttığı belirtiliyor. Son yedi yıldır iç turizmde tatilcilere uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajları sunan ‘erken rezervasyon kampanyası’ bayramda yurtdışına tatile gitmek isteyen tatilciler için de uygulanmaya başladı. Jolly Tur da bu kapsamda yaklaşan Şeker Bayramı öncesi, yurtdışında en gözde tatil destinasyonlarını belirleyerek erken rezervasyon kampanyalarını açıkladı. Verilen bilgiye göre, 31 Temmuz’a kadar tatilini nerede geçireceğine karar veren Jolly Tur misafirleri, erken rezervasyonun sunduğu özel fiyat avantajlarından faydalanabilecek. Jolly Tur, yurtdışı turlarda erken rezervasyon kampanyası dahilinde 80’in üzerinde yurtdışı destinasyonunda avantajlı fiyatlar sunuyor. 

‘Şimdi a,l ekimde öde’
Jolly Tur 31 Temmuz’a kadar sürecek erken rezervasyon kampanyasında ‘Şimdi Al Ekim’de Öde’ ve ‘Odabaşı 100,- avro indirim’ sunuyor. Temmuz ayı sonuna kadar sürecek ilk etap kampanyada turizm firmaları misafirlerine odabaşı 100,- avroya varan indirimler ve öteleme kampanyaları fırsatlarını birlikte sunuyorlar. Jolly Tur Yurtdışı Turizm Departman Müdürü Tolga Tekin, bu yıl iç turizmde de son derece başarılı geçen kampanyalara artık tüketicinin çok fazla ilgi gösterdiğini belirtti. 

Hem kültür hem deniz!
Öte yandan kampanyada 80’i aşkın programla Orta Avrupa’dan Uzakdoğu’ya çeşitli fiyat ve ürün alternatifi sunduklarını belirten Tekin, ‘herkese ve her keseye göre’ ürün hazırladıklarını, gerek bayramı kapsayan kısa turlar gerekse de haftalık uzun turlar hazırladıklarını ifade etti. Tekin, yurtdışı seyahatleri daha çok kültür turları ağırlıklı turlarken son birkaç yıldır Dubrovnik, Sharm El Sheikh (Kızıldeniz), Dubai, Bali veya Maldivler gibi hem kültür hem deniz tatili ağırlıklı turların da çok talep gördüğüne dikkat çekti. (Radikal)