Kamil Koç 1 YTL'ye bilet satışına başladı

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. dünden itibaren 1 YTL'ye yolcu taşımaya başladı. Kamil Koç'tan yapılan yazılı açıklamada, firmanın Ulaştırma Bakanlığı'na yaptığı "1 YTL'ye yolcu taşıma talebi"nin bakanlık tarafından kabul edildiği belirtildi.

İSTANBUL - Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. dünden itibaren 1 YTL'ye yolcu taşımaya başladı. Kamil Koç'tan yapılan yazılı açıklamada, firmanın Ulaştırma Bakanlığı'na yaptığı "1 YTL'ye yolcu taşıma talebi"nin bakanlık tarafından kabul edildiği belirtildi. Bu izinle birlikte karayolu yolcu taşıma sektöründe yeni bir dönemin başladığına işaret edilen açıklamada, firmanın bugünden itibaren 06.00-18.00 saatleri arasındaki tüm yurtiçi seferlerinde 39-40-41-42 numaralı koltuklarını 1 YTL'ye satışa sunduğu kaydedildi. Uygulamanın 31 Aralık'a kadar geçerli olduğu öğrenildi.
Kamil Koç İcra Kurulu Başkanı Sena Kaleli, kurulduğu yıldan beri birçok ilke imza atmış olan ve bu yıl 80. yılını kutlayan firmanın bu uygulamayla bir ilke daha imza attığını söyledi. Uygulamayı, ne sektörde ne de alternatif taşıma sektörlerinde rekabet yaratmak veya varolan rekabeti hızlandırmak amacıyla başlattıklarını ifade eden Kaleli, "Uygulamayı planlı, kurallı ve adil uygulayarak sektörde önder ve örnek kurumsal şirket olmayı sürdüreceğiz" dedi.