Kanal D'den 'sihirli şifre'

Kanal D ve Carrefoursa uygulandığı ülkelerde büyük ilgi gören 'sihirli şifre' kampanyasını Türkiye'de de hayata geçiriyor.

İSTANBUL - Kanal D ve Carrefoursa uygulandığı ülkelerde büyük ilgi gören 'sihirli şifre' kampanyasını Türkiye'de de hayata geçiriyor. Kampanyayla müşteriler, Carrefoursa'dan yapılan her beş YTL'lik alışveriş karşılığı verilen 'sihirli şifre kartını' Kanal D ekranlarında saat başı üç dakika süreyle yayımlanacak olan kırmızı ışığa tutarak kazandıkları hediyelerini görebilecek. Beş hafta sürecek promosyonda, her gün bir çekiliş ve bu çekilişle 35 adet elektrikli süpürge, 420 dijital fotoğraf makinesi, 420 mutfak robotu, 840 cep telefonu ve uçak bileti olmak üzere toplam 2 bin 555 adet hediye dağıtılacak. 'Sihirli şifre kartını' Kanal D ekranındaki kırmızı ışığa tutan müşteriler arasından, her hafta yapılacak çekilişle, bir kişi Hyundai Coupe marka araba, plazma TV, kamera ve tam pansiyon tatil kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca Axess kart kullanıcıları da iki kat 'sihirli şifre kartı' kazanacak.
Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Murat Saygı, kampanyanın promosyon dünyasında fark yaratacağına inandığını belirtirken Carrefoursa Genel Müdürü Juc De Noırmont ise kampanya süresince yüzde 20 düzeyinde ciro artışı beklediklerini ifade etti.