Kasko ve kredi aynı pakette

Volkswagen Doğuş Finans (vdf), KomboPlan ile Türkiye'de ilk defa müşterilerin beğendiği aracı kredilendirirken içine beş yıla kadar uzayabilen kasko poliçesini de ekleyerek, aynı pakette taksitlendiriyor.
vdf, Klasik Kredi...

İSTANBUL - Volkswagen Doğuş Finans (vdf), KomboPlan ile Türkiye'de ilk defa müşterilerin beğendiği aracı kredilendirirken içine beş yıla kadar uzayabilen kasko poliçesini de ekleyerek, aynı pakette taksitlendiriyor.
vdf, Klasik Kredi, Auto Credit+, Servis Kredisi ve Müşteri Mutluluğu Programı ürünlerinden sonra KomboPlan ile otomotiv finansmanı alanına bir yenilik daha getirdi. KomboPlan ile müşteriler istedikleri araca rekabetçi faiz oranları ile sahip olma imkânı bulurken, tek işlemle kasko poliçesini de kredilendirme kolaylığı yakalıyor. KomboPlan'da maksimum kredi tutarı, sıfır kilometre araçlar için tavsiye edilen fatura fiyatının yüzde 80'i ile kasko poliçe priminin yüzde 100'ünü kapsıyor. Garanti Sigorta, İsviçre Sigorta, Axa Oyak Sigorta şirketlerinden alınacak kasko ile müşteriler her yıl kasko poliçesini yenileme işlemlerinden kurtulmuş olacak. Bu pakette kasko poliçesi beş yıl süre ile aynı şartlarda devam edebiliyor.