Kiğılı takımına isim etiketletmek ücretsiz

Kiğılı takımına isim etiketletmek ücretsiz
Kiğılı takımına isim etiketletmek ücretsiz

İsteyen elbiseye kendi isminden etiket diktirebiliyor.

İSTANBUL - Kiğılı müşterileri, gönül verdiği renkleriyle takım elbiselerine isimlerini yazdırarak, takım elbisesini de ölümsüzleştirebiliyor. Rakiplerini yenilikleriyle terleteceğe benzeyen Kiğılı, takım elbise satın alan her müşterisine bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.
Şirketten yapımlan açıklama şöyle: “Hangi renklere gönül vermiş olursanız olun, Türkiye’de 150 mağazasıyla hizmet veren Kiğılı mağazalarından satın alacağınız takım elbisenize gönül verdiğiniz renklerle isminizi ve soyadınızı takım elbisenizin içine ücretsiz olarak diktirebilir, hem takım elbisenizle, hemde gönül verdiğiniz renklerle gurur duyabilirsiniz.” 

55 ilde 145 mağazası var
1938 yılında kurulan Kiğılı erkek giyim sanayimizin ustasıdır. 55 ilde 145’den fazla mağazasıyla hizmet veren firma, her geçen yıl bu sayıyı arttırmayı hedeflemektedir. Ürün gamında spor ve klasik olarak ayırdığı kolleksiyonlarını kol düğmesi, kravat ve yaka mendilleriyle de çeşitlendiriyorr. Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet götüren Kiğılı, hizmet anlayışını, teknolojisini ve organizasyonel yapılanmasını hız ve güvenilirlik stratejisi üzerine kuruyor. (Radikal)