Kiler, çek ve altın dağıtacak

İSTANBUL - Kiler Holding Perakende Grubu, yüzde 75’i kadınlardan oluşan 600 müşterisini dinleyerek alışverişte altın kampanyası başlatıyor. Kiler mağazalarında 18 Temmuz-11 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince 50 bin adet çeyrek altın, 30 bin adet de hediye çeki dağıtılacak.
Kampanyanın geçerli olduğu 56 günlük boyunca Kiler,  500 TL’lik alışveriş yapanlara 50 TL çekpara, 750 TL’lik alışverişe 75 TL çekpara, bin TL’lik alışverişe ulaşanlara ise çeyrek altın, isterlerse 100 TL’lik çekpara hediye edecek. Hediyeler için 6 milyon TL ciro harcayacak olan Kiler, kampanya ile yüzde 15 ciro artışı hedefliyor.
Kampanyaların kâr amaçlı olmadığını söyleyen Kiler Holding Perakende Grubu Başkanı Nihat Özdemir, “2008-299’u kar etme yılı olarak görmüyoruz. Taşın altına elemizi değil, kafamazı koyduk” ifadelerini kullanırken, “56 gün sürecek kampanya ile her eve bir altın girecek” dedi. ‘Kilerde Altın Günler’ sloganıyla başlatılan kampanyanın Türk insanının beklenti ve ihtiyaçlarına karşılayan bir kampanya olduğunu söyleyen Kiler Holding’den Ümit Kiler, “Ekim-Kasımdan itibaren diğer sektörlerle beraber perakende sektörünü de etkileyen bir krizden Kiler’in etkilenmediğini söyleyemeyiz. Kampanyalarımızla bu etkiyi en aza indirmeye çalışıyoruz” dedi. (Radikal)