Lüks otomobil fiyatına yem hasat makinesi

Lüks otomobil fiyatına yem hasat makinesi
Lüks otomobil fiyatına yem hasat makinesi

Tarım Fuarı ndaki makinenin fiyatı 302 bin avro.

BURSA - Bursa’da düzenlenen ‘8. Tarım Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda (BURTARIM 2010) sergilenen New Holland FR 9000 serisinden ‘FR 9050’ model yem hasat makinesi, lüks bir otomobil alınabilecek fiyatıyla dikkati çekiyor. Değeri KDV hariç 302 bin avro olan makine, fuara özel 280 bin avro fiyatıyla müşteri bekliyor.
TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ tarafından Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’nın işbirliğiyle düzenlenen fuarda sergilenen tarım makineleri arasında en büyük ilgiyi, görüntüsü, hacimli yapısı ve fiyatıyla New Holland’ın ‘FR 9050’ model yem hasat makinesi çekti.
Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinin bahçesinde tanıtılan, 1820 NM tork ve 500 beygir güç üretebilen yem hasat makinesinin, kabin içinden kontrol edilebilen ‘Adjust-0-Matik’ monitörle ayarlanan bıçak bileme sistemi sayesinde en nemli koşullarda bile etkin ve hassas biçme olanağı sağlayarak yüksek kalitede yem temin edebildiği belirtildi. Makinede, yeni, geniş ve renkli ekrana sahip ‘IntelliView II monitör’le yem hasat makinesinin tüm çalışma ve performans değerleri kesintisiz ve doğru bir şekilde takip edilebiliyor. (aa)


    ETİKETLER:

    Türkiye