Magic Life'lar bayramda dolu

Türk turizmini 'her şey dahil' sistemiyle tanıştıran Magic Life, 2005 yılında 380 bin turist ağırladı. Türkiye, Yunanistan, Tunus, Mısır, İspanya, Bulgaristan ve Mısır'da toplam 19 kulüp, 1 Nil gemisi ve...

İSTANBUL - Türk turizmini 'her şey dahil' sistemiyle tanıştıran Magic Life, 2005 yılında 380 bin turist ağırladı. Türkiye, Yunanistan, Tunus, Mısır, İspanya, Bulgaristan ve Mısır'da toplam 19 kulüp, 1 Nil gemisi ve 1 yat ile TUI'nin bir şirketi olarak hizmet veren Magic Life'ın Almanya ve Avusturya pazarlarında yapılan satışlarında 2005 hedeflerine ulaşılırken, özellikle Belçika'daki satışların beklentilerin yüzde 30 üzerinde olduğu açıklandı. Türkiye pazarında 2004 yılına oranla ciroda yüzde 30 artış gerçekleştiğine dikkat çeken Magic Life Center Genel Müdürü ve Magic Life Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Başak Erel, Türkiye'deki toplam yedi tesiste 30 bin Türk misafiri ağırladıklarını kaydetti. Dokuz günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle düzenlenen turlara da değinen Başak Erel, "Türkiye'de Antalya ve Uludağ, yurtdışında ise Mısır ve Tunus'u kapsayan turlar düzenledik. Tesislerimiz yüzde 100 dolu. Dokuz günlük tatil boyunca bin misafirimize hizmet vereceğiz" diye konuştu.
1990 yılında Cem Kınay ve Oğuz Serim tarafından kurulan ve Kasım 2004'te ise hisselerini TUI'ye devreden Magic Life; Avusturya, Almanya, İngiltere, Belçika, İsviçre, Hollanda, Polonya, Rusya ve Türkiye'de pazarlama faaliyetlerini yürütüyor.