Maliye Bakanı'nın cüzdanında kaç para var?

Maliye Bakanı'nın cüzdanında kaç para var?
Maliye Bakanı'nın cüzdanında kaç para var?
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Moğolistan ziyareti sırasında "Üzerinizde kaç para var?" sorusu üzerine cüzdanında 400 TL ve 100 dolar bulunduğunu söyledi.

Türk Hava Yolları’nın (THY) Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’a başlattığı ilk sefere Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de katıldı.

Mehmet Şimşek, Sabah gazetesinden Savaş Ay’ın sorusu üzerine, cüzdanında kaç para bulunduğunu açıkladı.

Maliye Bakanı olarak cebinde çok para taşımadığını ifade eden Mehmet Şimşek, cüzdanını gösterdi.

Şimşek, “Bakın 2 adet 200 lira . Yani 400 lira Türk parası var. Yurtdışı seyahatindeyiz diye bir de 100 dolar var” dedi.

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/109355310935534

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - k-a-o-s

  Haklı,cebinden çıkan para bir asgari ücretlinin 1 aylık maaşı,öyle çok bişey değil gerçekten de.... Öte yandan neden para taşısın ki yanında devletin imkanlarıyla gitmiyorlar mı her yöne? yani bizlerden alınan vergilerle.....

  Çok Bile Götürmüş. - vatan-daş

  Nasıl olsa her masrafını bu ülke ödüyor. Daha ne olsun...

  Araştırmacı Gazetecelik Budur - ozan68

  Her gün önce zaytung'a bakarım. Bu haberi okurken acaba hala zaytung'da mıyım diye düşündüm.Savaş Ay tarihe geçecek bir habere imza atmış.Kendisini kutluyor, başarılarnın devamını diliyoruz.

  Maliye Bakanı'nın cüzdanında kaç para var? - ms@deniz

  Cüzdanında ne diye para taşıyacak, ekmek elden su gölden, kafayı torbanın içine sokmuşlar ya ha ye ediyorlar iş emeklisine gelince herşeyi kısıyorlar %1 bu verdiğiniz zamamla utanın kiminde 13 TL kiminde 17 Tl zam emekli bu parayı ne yapacak alın onuda siz yen belki karnınız doyar.