Man, turizm otobüsünde liderlik istiyor

ANTALYA - Man Kamyon ve Otobüs Satış Müdürü Eren Gündüz, turizm sektöründe yapacakları yeni anlaşmalar ve sektörün talebine göre üretecekleri otobüslerle önümüzdeki yıllarda sektörde bir numara olmayı hedeflediklerini söyledi.
Turizm sektörünün talebi doğrultusunda dizayn edilen 11 adet Man Fortuna Tourism otobüslerinin teslim töreni Antalya’da Çolakoğlu firmasında yapıldı. Törende konuşan Gündüz, Man Fortuna Tourism otobüslerinin turizm sektöründeki firmalar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirtti. 

Yeniden yapıldı
Man Fortuna Tourism otobüslerinin sektörün talepleri doğrultusunda yeniden dizayn edildiğini belirten Gündüz, şunları söyledi: “Rakiplerimize oranla daha zayıf olduğumuz bir segmentte bir yıl içerisinde büyük aşama kaydettik. Sağladığı konforun yolcular üzerindeki olumlu etkisi, Man Fortuna Tourism’i tercih sebebi yaptı. Önümüzdeki yıllarda turizm taşımacılığı sektöründe yapacağımız yeni anlaşmalar ve siparişlerle bir numara olmayı hedefliyoruz. Turizmde firmamızın yeni açılımları devam edecek. Bu açılımlar kapsamında, üst sınıf otobüslerimizle turizm sektörüne giriş yaptık. Yeniden dizayn ettiğimiz Man Fortuna Tourism otobüslerini de ilk kez pazara sunduk. Böylece turizm sektörüne hızlı bir giriş yaptık.”
2009 yılı rakamlarının 2010 yılının ilk altı ayında geçildiğini ifade eden Gündüz, Fortuna Tourism otobüslerinin bu yıl ilk defa satışa sunulduğunu ve çok beğenildiğini anlattı. (aa)


    ETİKETLER:

    Antalya