MANU'yu yendi ama...

MANU'yu yendi ama...
MANU'yu yendi ama...
Cimbom'un hisseleri yılın dibinde.

 

EKONOMİ SERVİSİ

Galatasaray , Kırmızı Şeytanlar’ı 1-0 yenerek Şampiyonlar Ligi’nde üst tura çıkmak için büyük bir adım atarken, borsadaki hisseleri bu yılın en düşük seviyesine indi. Galatasaray’ın borsadaki hisseleri bugün 37.60 lira ile bu yılın en düşük seviyesini gördü. Galatasaray hisselerinde 29 Mart 2012’den bu yana düşüş yüzde 54’e ulaştı. Galatasaray hisselerindeki düşüşte, ard arda yapılan bedelli sermaye arttırımları ile kulüben hisse satışları etkili oldu. Sermayesini yüzde 400 oranında bedelli arttıran Cimbom, son olarak yüzde 300 bedelli arttırım için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurdu. SPK bu başvuruyu henüz sonuçlandırmadı.

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/110905911090592

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DEVLET NEREDE ? - SCHEF

  Borsa manipilasyonları ile kulübüne gönül vermiş,binlerce insan mağdur edilmiştir.Ünal aysal kulübün borçlarını azalttık diyor ve ekliyor,rüya takımı kurduk.Peki bu para nereden geldi ? sermaye arttırımı adı altında yapılan soygundan.Bu paranın helal bir para olmadığı ortadadır.

  GERÇEK HAYAT - HARAYDIN

  Osman hoca para oyunlarına üçkağıt ekonomisi derdi. Biri de borsada şişirilen ve düşürülen borsa oyunlarına dayalı hisse tiyatrosudur. Kulüpler borç batağından kurtulmak için sahte borsa artışlarına değil gerçek değerlere yaslanmalıdır.Altyapıdan yetiştir sat, AB kupalarında final mücadelesi ver ki hissen artsın öyle bedavadan bir yen bir yenil hisse elbette dibe vurmalı herkes gerçek hayatla uğraşmalı.