Milleni.com Türkiye'de 24 milyon dakika taşıdı

Bireysel ve kurumsal kullanıcılara taşıyıcı (carrier) olarak telekom hizmeti veren Milleni.com Türkiye, 2005 yılının ilk 6 ayında toplam 500 bin arama kartı satışına ve aylık 24 milyon dakikalık kapasiteye ulaştı.

İSTANBUL - Bireysel ve kurumsal kullanıcılara taşıyıcı (carrier) olarak telekom hizmeti veren Milleni.com Türkiye, 2005 yılının ilk 6 ayında toplam 500 bin arama kartı satışına ve aylık 24 milyon dakikalık kapasiteye ulaştı.
Ocak-haziran dönemine yönelik önemli hedeflerini başarıyla yerine getirdiklerini belirten Milleni.com Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora, "Şirket olarak hedefimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize en yüksek kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmak. Türk Telekom ile imzaladığımız arabağlantı sözleşmesinin ardından Turkcell ile de arabağlantı gerçekleştirdik. Türkiye çapında onlarca call shop'a altyapı hizmeti sağlıyoruz ve iş ortaklarımızla hayata geçirdiğimiz arama kartı markalarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu yılın ilk altı ayında 24 milyon dakika taşıma kapasitesine ulaştık. 500 binin üzerinde arama kartımız satıldı" açıklamasını yaptı.