Milta yabancı turistin gözdesi

Bodrum'un Torba Mahallesi'nde, 20 yıldır hizmet veren beş yıldızlı Club Milta Tatil Köyü Avrupalı turistin gözde tatil mekânı haline geldi. Turizm sezonuna yenilenerek giren tatil köyünde, doğayla baş başa tatil yapmak mümkün.

MUĞLA - Bodrum'un Torba Mahallesi'nde, 20 yıldır hizmet veren beş yıldızlı Club Milta Tatil Köyü Avrupalı turistin gözde tatil mekânı haline geldi. Turizm sezonuna yenilenerek giren tatil köyünde, doğayla baş başa tatil yapmak mümkün.
Yüzme havuzundan odalarına, sahilinden restoranına kadar büyük bir titizlikle yapılan ve yaklaşık sekiz ay süren düzenlemelerde konukların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadı. 290 odada 640 yatağın bulunduğu tatil köyünde, odalarda split klimadan, kablosuz internet bağlantısı ve LCD televizyonlara kadar, her türlü konfor düşünüldü.
20 dönüm yeşil alan var
Çam ve zeytin ağaçları arasında yaklaşık 20 dönüm yeşillendirilmiş alan üzerinde kurulu iki restoran ve yedi barın yanı sıra Ana Restoran, Snack Restoran, Mandaline Alacart ve Fish Alacart restoranların da bulunduğu tatil köyünde toplantılar için konferans salonu, masaj, sauna, kuaför, güzellik merkezi, Türk hamamı, su sporları, rüzgâr sörfü, katamaran, yelken, mini futbol, tenis, masatenisi, voleybol ve çocuk kulübü ile konuklara sınırsız hizmet sağlandı.
Tesisin 45 kişilik animasyon ve 14 kişilik su sporları ekibi de bulunuyor. Milta Tatil Köyü Genel Müdürü Emir Bağ, özellikle Belçikalı, Alman, Fransız, Danimarkalı, İsviçreli, Rus ve Türk turistlerin iki ve üçer haftalık dönemler için tercih ettiği tatil mekânında yapılan mimari düzenlemelerle misafirleri daha rahat, konforlu, modern ve lüks bir ortamda ağırlama imkanı bulduklarını söyledi.