MOL, tüm aileyi 9 TL'ye giydirecek

MOL, tüm aileyi 9 TL'ye giydirecek
MOL, tüm aileyi 9 TL'ye giydirecek

MOL İcra Kurulu Başkanı Özdemir, takım elbiseyi 3 TL?ye, gömleği 1 TL?ye satacaklarını söyledi.

İstanbul Deposite Outlet ve Ankara Via/Life AVM'deki MOL mağazalarında 10 Ekim'de yapılacak kampanya kapsamında tüm aile 9 TL'ye giyinebilecek

İSTANBUL - İlk mağazasını geçen şubat ayında açan ve içerisinde Türkiye’de üretim yapan 528 firmanın ürünlerinin satıldığı MOL mağazaları yaptığı yeni bir kampanya ile tüm aileyi 9 TL’ye giydirmeye hazırlanıyor. 10 Ekim Cumartesi günü İstanbul Deposite Outlet ve Ankara Via/Life Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında ‘Türk malı kullanmaya söz veriyorum’ diyen herkes, bayan takım elbiseyi 3 TL’ye, erkek takım elbiseyi 3 TL’ye ve gömleği de 1 TL’ye alabilecek.
Kampanyayı Türk malı kullanımına dikkat çekmek ve Türk tekstilinin üretimden kaynaklanan gücünü göstermek için yaptıklarını belirten MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, “Kampanyanın amacı aslında ithal ürünle verilen zarar ve Türk tüketicisinin ayakta kalması için bir mesaj. Bu sayede bir nevi ithal ürünlere karşı da adil savunma hattı oluşturmak istiyoruz” dedi. Kampanya öncelikle MOL mağazalarının bulunduğu İstanbul’daki Deposite Alışveriş Merkezi ile Ankara Via/Life Alışveriş Merkezi’nde başlayacak. Daha sonra ise Bursa, İstanbul Hayat Park, Urfa, Konya, Karaman, Denizli ve Tekirdağ’daki Tekira alışveriş merkezlerinde açıklanacak günlerde devam edecek. 

Stoklarla sınırlı olacak
Kampanya ile mağazalara ihtiyacı olandan ziyade duyarlı olan vatandaşları beklediklerini kaydeden Oktay Özdemir, “Yaptığımız hesaba göre sadece bir gün içinde herkes Türkiye’de üretilen ürünleri kullandığında piyasa yüzde 22 canlanıyor. Kampanya kapsamında iki mağazaya 100 bin müşterinin gelmesini bekliyoruz. Kampanya stoklarla sınırlı. Stoklarımızda da 20 milyon adet ürünümüz var. Kampanyanın bize maliyeti de 2 milyon TL olacak” diye konuştu. (Radikal)