Murat Kalkavan evinde ölü bulundu

Murat Kalkavan evinde ölü bulundu
Murat Kalkavan evinde ölü bulundu
İşadamı Murat Kalkavan, Beşiktaş'taki evinde ölü bulundu. 63 yaşındaki işadamının başına silahla ateş ederek intihar ettiği öne sürülüyor.

63 yaşındaki işadamı Kalkavan, Bebek'te yalnız yaşadığı evde, sabah işe gelen hizmetçisi tarafından kanlar içinde bulundu. Hizmetçinin ihbarı ile olay yerine gelen sağlık ve polis ekiplerinin yaptığı incelemede Murat Kalkavan’ın öldüğü anlaşıldı. Polis, tabancanın bir kez ateşlendiğini ve olayın dün akşam meydana geldiğini belirledi.

Olay Yeri İnceleme ekibi, Murat Kalkavan’ın üzerinde ve evde incelemelerde bulundu. Kalkavan’ın intihar ettiği bildirildi.

İNTİHAR NOTU


Kalkavan’ın yanında ''Bulduğunuzda yaşıyorsam, hastaneye götürmeyin'' yazılı bir not bulunduğu öğrenildi.

'EDİRNEKAPI'YA TAŞINACAĞIM'


Öte yandan, ölüm haberinin ardından eve gelen Murat Kalkavan'ın yakınları gözyaşı döktü. Kalkavan'ın kuzeni Tekin Can, çeşitli sıkıntıları olduğunu belirttiği Murat Kalkavan'ın dün akşam kendisine ''Edirnekapı'ya taşınacağım'' dediğini söyledi. Kalkavan'ın cenazesi Olay Yeri İnceleme Ekibi'nin çalışmalarının ardından, Adli Tıp Kurumuna götürüldü. İki çocuk babası Murat Kalkavan'ın, uzun yıllar önce eşinden boşandığını öğrenildi.  Yaşamına son veren ve denizcilik sektörünün bilinen isimlerinden Fevzi Kalkavan'ın oğlu olan Murat Kalkavan Türkiye 'nin en büyük armatörlerinden biriydi. Bir çocuk babası olan Kalkavan'ın mali sıkıntı içinde olduğu ifade ediliyor.

Rizeli olan Murat Kalkavan'ın ailesinin, denizcilik sektörünün bilinen ailesi Kalkavanlar ile akrabalıkları bulunuyor.

Hurriyet.com.tr'nin haberine göre, işadamı İhsan Kalkavan, haberi yeni aldıklarını söyleyerek "Murat'ın babası ile benim babam amca çocuklarıydı. Türkiye'nin en büyük armatörlerinden biriydi." dedi. Olayın duyulmasının ardından Murat Kalkavan’ın yakınlarından bazıları eve gelerek polisten bilgi aldı. Çevredekiler, iki çocuk babası Murat Kalkavan’ın uzun yıllar önce eşinden boşandığını ve yalnız yaşadığını söyledi. (ajanslar)

bigPara.com