Or-Ahayim atağa kalkıyor

Balat Or-Ahayim Hastanesi, Yapı Kredi Sigorta, Axa Oyak ve İsviçre Sigorta ile anlaşma yaparak kapılarını özel sağlık sigortası poliçesi sahiplerine açtı.

İSTANBUL - Balat Or-Ahayim Hastanesi, Yapı Kredi Sigorta, Axa Oyak ve İsviçre Sigorta ile anlaşma yaparak kapılarını özel sağlık sigortası poliçesi sahiplerine açtı. Diğer sigorta şirketleriyle de temaslarının sürdüğünü söyleyen Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Jojo İlel, "Bir vakıf hastanesi olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz için kâr amacı gütmeden hastalarımıza uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Özel sigorta sahipleri hastanemizi tercih etmeleri halinde hasarsızlık indiriminden yararlanma şansları artacağından poliçe yenileme dönemlerinde avantaj sağlayacaklar" dedi. Haliç kıyısında hizmet veren Balat Or-Ahayim Hastanesi 100 yatak kapasiteli. Her branşın uzman doktoruyla 100 kişilik sağlık ve destek personelinin görev yaptığı hastanede en son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemler kullanılıyor.
Hastanenin poliklinik bölümü haftanın altı günü dahiliye, kardiyoloji, nöroloji, çocuk, kulak-burun-boğaz, ortopedi, göz, üroloji, psikiyatri, cildiye, fizik tedavi genel cerrahi, diyet ve sağlıklı beslenme ile kadın hastalıkları dallarında hasta kabul ediyor.