Otomobil konforunda kamyon

Iveco yeni Daily 65 C15 modelini Türkiye'de filo müşterileri ve sürücülerin hizmetine sundu. Sürücü kabini otomobil konforuna sahip olan Daily 65 C15'te havalı ve ayarlanabilir sürücü koltuğu bulunuyor.

İSTANBUL - Iveco yeni Daily 65 C15 modelini Türkiye'de filo müşterileri ve sürücülerin hizmetine sundu. Sürücü kabini otomobil konforuna sahip olan Daily 65 C15'te havalı ve ayarlanabilir sürücü koltuğu bulunuyor. Altı ileri vites sistemine ve 146 beygirlik common rail motora sahip olan araç, fazla büyük olmayan boyutlarıyla manevra ve park etme kolaylıkları sunuyor. Daily 65 C15'te uzaktan kumandalı merkezi kilit ve etkili güvenlik sistemi var. Araçta bir hırsızlık durumunda motorun çalışmasını önleyen 'immobilizer' sistemi standart olarak bulunuyor.
Otoyol Ürün ve Marka Müdürü Tansu Giz, "Daily 65 C15, şehirlerarası yollarda olduğu gibi şehir içi taşımacılıkta da önemli kolaylıklar sağlayacak. Yoğun ilgi ve talep göreceğine inanıyorum. Ticari araç teknolojisinin son ürünlerini sunmayı sürdüreceğiz" diyor.
(Radikal)