Özlem Erçelen İmece vefat etti

Özlem Erçelen İmece vefat etti
Özlem Erçelen İmece vefat etti
MasterCard Türkiye'ye 30 yaşında genel müdür olan 30 yaşında Özlem Erçelen İmece, 44 yaşında hayatını kaybetti. Erçelen en son kurumunda danışman olarak görev yapıyordu

Henüz 30 yaşındayken MasterCard Türkiye 'nin Genel müdürü olan ve daha sonra Güney Doğu Avrupa Genel Müdürlüğü'ne getirilen Özlem Erçelen İmece, 44 yaşında hayatını kaybetti. İmece bir süredir kanser tedavisi görüyordu. İmece’nin cenazesi 26 Nisan Cuma günü, Teşvikiye Cami’nden kalkacak.

EN GENÇ GENEL MÜDÜRDÜ
1969 doğumlu olan İmece, 28 yaşındayken MasterCard'da çalışmaya başladı. İşe başladıktan iki yıl sonra, yani 30 yaşındayken Genel Müdürlüğe yükselerek MasterCard’ın en genç genel müdürlerinden biri olma unvanını aldı.
Daha sonra MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürlüğü'ne yükselen İmece, 2010 yılına kadar bu görevini sürdürdü. 2010 yılında, MasterCard Avrupa Inovatif Platformlar Başkanı olarak atanan İmece'ye bu atamanın hemen ardından kanser teşhisi kondu. ABD 'de tedavi gördükten sonra Türkiye'ye dönen İmece, vefatından önce MasterCard bünyesinde danışman olarak görev yapıyordu.
İmece evli ve 6 yaşında bir çocuk annesiydi. (Ajanslar)

bigPara.com

  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Türkiye

  ,

  kanser

  ,

  Çocuk

  ,

  Cami

  ,

  Avrupa

  ,

  genç