Para barış getirdi!

Para barış getirdi!
Para barış getirdi!
THY reklamları nedeniyle NBA yıldızı Kobe Bryant'ı yerden yere vuran Ermeni diyasporasının ünlü ismi Kim Kardashian,kardeşleriyle kurduğu Kardashian Kollection'u yurtdışına Türkiye'den açacak

Sabah gazetesinin haberine göre, Ermeni diyasporasının en güçlü sesi Kim Kardashian'ın para aşkı Türkiye düşmanlığının önüne geçti. Ünlü ABD 'li star Türkiye'ye yatırıma geliyor. Geçen yıl THY reklamlarında oynayan NBA yıldızı Kobe Bryant'ı adeta yerden yere vuran Ermeni diyasporasının sosyetik markası Kardashian, sonbaharda Türkiye'de. Geçen yıl kız kardeşleri Khloe ve Kourtney ile Kardashian Kollection giyim markasını yaratan ünlü televizyon ve gösteri yıldızı Kim Kardashian, bu yıl markasını dünyaya açmak için düğmeye bastı. Ermeni asıllı yıldızın ilk durağı ise atalarının memleketi Türkiye oldu. Dedeleri Kars doğumlu olan Kardashian kızkardeşler, geçen yıl yarattıkları Kardashian Kollection markası ABD'de çok tutunca ünlü isimlerle görüşmeye başladı. Yurtdışında büyümeyi hedefleyen Kardashian kardeşler, dünyaca ünlü perakende devi Arcadia Group ile anlaştı. Londra merkezli Arcadia Group'un patronu Lord Philip Green ile bir araya gelen Kardashian, yurtdışındaki ilk açılımını ise İngiltere ve Türkiye'de yapacak.

SIRADA BRIC VAR

Çantadan ayakkabıya, iç çamaşırından gece kıyafetine, kolyeden yüzüğe kadar 100'e yakın ürünün bulunduğu Kardashian Kollection, sonbaharla birlikte Tayland ve Malezya'nın da aralarında bulunduğu toplam 13 ülkede vitrine çıkacak. Satışlar iyi giderse 2013'te de Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'in oluşturduğu BRIC ülkelerinde faaliyete başlanacak. Tamamı Kardashian kardeşlerin tasarımı olan ürünlerin fiyatları 100 doların altında. Bikiniler 20-30, mini etekler 40-50 dolar arasında değişiyor.

KOBE'YE THY AMBARGOSU

Kardashian kardeşlerin Türkiye açılımı Ermeni diyasporasını kızdıracağa benziyor. Türkiye'de yayınlanan bir dergiye nisan ayında kapak olan Kardashian'a güçlü Ermeni lobisi ANCA sert çıkmıştı. Kardashian geçen yıl Türk Hava Yolları'nın reklam anlaşması yaptığı NBA'in efsanevi basketbolcusu Kobe Bryant'ın soykırım yapan bir ülkeye ait markayla anlaşmasının hata olduğunu ve iptal etmesi gerektiğini belirtmişti. Anlaşma sonrası ise Kobe Bryant'ın maçlarına gitmemek için 5.5 milyon twitter takipçisiyle sosyal medyadan yüklenen Kim Kardashian'ın kız kardeşi de benzer teşebbüste bulunmuştu. Beşiktaş basketbol takımının kadrosuna katmak istediği eniştesi Lamar Odom için devreye giren Kardashian, kız kardeşi Khloe'ye baskıda bulunmuş ve Türkiye'ye gelmesini engellemişti. (Sabah)

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/109737010973704

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Para ve Diaspora. - Clear

  Para,para,para! Nerde kaldı diaspora?

  para - deedsoff

  Ey para sen nelere kadirsin, bu hanımefendi daha önce de ünlü olup parayı bulmak için porno kasedini sosyal medyada yayınlamıştı. çok başarılı oldu. Umarım bu işte de başarılı olur.

  haber yerine - nevzenhan

  haberin yazimina bakiniz..sabahtan hangi kalem yazdiysa bu haberi daha giris cumlesinden niye yazildigi ve nasil bir komplekse sahip oldugu bu yazinin sahibinin belli olmakta "Kim Kardashian'ın para aşkı Türkiye düşmanlığının önüne geçti" cumlesini kullanabilmek icin kor olmak, dunyadan haberi olmamak gerekir..zira daha dune kadar kurt bolgesi dusmanligi yapan bi dolu muteahhit ve isadami, irakin yeniden sekillenmesiyle solugu kurdistan bolgesel yonetiminde alip, ihale kapma yarisina girmislerdi..buda bizim basinda hic bir sekilde "para aski kurt dusmanliginin onune gecti" diye yer almadi..medyadaki bu agiz, bu kelimeleri siz kendiniz elemelisiniz sayin editorler!! sayin medya yoneticileri!!!

  eline beline diline sahip çıkmak - onuncuköydekiler

  Çok güzel bir kadının bile ırkçılık gibi bir zehirle nasıl çirkinleşebildiğininin kanıtırdır Kardasian.