Perakendenin şifre çözücüsü

Ürünlerin ve müşteri davranışlarının bilinçaltı şifrelerini çözen otorite ve pazarlama ustası Dr. Clotaire Rapaille, bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Perakende Günleri'nin konuğu olacak.

İSTANBUL - Ürünlerin ve müşteri davranışlarının bilinçaltı şifrelerini çözen otorite ve pazarlama ustası Dr. Clotaire Rapaille, bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Perakende Günleri'nin konuğu olacak.
250'yi aşkın ürün ve müşteri davranışının şifresini çözen Archetype Discoveries Worldwide Başkanı Dr. Clotaire Rapaille, Perakende Günleri'ndeki sunumunda kaliteden otomobile, kıyafetten yiyeceğe, sadakatten lükse farklı kavramlar ve ürünler için şifrelere, bunların nasıl çözülebileceğine yer verecek. Alırken, satarken, reklam yaparken ve hatta düşünürken çevreye yeni bir gözlükle bakmak için yön gösterecek. Dr. Rapaille'nin çözdüğü şifreler arasında, 'insanlar neden alışverişe gitmek için Hummer jip satın alırlar' gibi konular var. Perakende Günleri, Soysal tarafından, 23-24 Kasım'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek.