Peugeot Partner'i uzatıyor

Peugeot ürün gamına Partner uzun şasi ile yeni bir gövde tipi ekledi. Partner ürün gamı, ilk defa uzatılmış bir gövde versiyonuna sahip oluyor.

İSTANBUL - Peugeot ürün gamına Partner uzun şasi ile yeni bir gövde tipi ekledi. Partner ürün gamı, ilk defa uzatılmış bir gövde versiyonuna sahip oluyor. Partner modelinin sahip olduğu temel özellikler olan pratiklik, fonksiyonellik, konfor ve çok yönlü kullanıma ilave olarak, daha fazla iç hacim imkânı sunan uzun şasi versiyonları, hem Kombi Van hem Van tipiyle ürün gamındaki yerini aldı. Partner uzun şaside araç uzunluğunda 300 mm'.lik bir artış sağlandı. Bu uzatma işlemi araç dingil mesafesinde herhangi bir değişiklik yapılmaksızın arka tekerlekler ile arka tampon arasında gerçekleştirildi. Bunun sonucu olarak da, aracın manevra kabiliyetinde herhangi bir değişikliğe yol açılmadı.
Yükleme hacmi arttı
Van versiyonu yükleme hacmi 3.0 metreküpten 3.5 metrekübe çıkartıldı. Bu ilave yük hacmi ile daha hacimli yüklerin taşınması mümkün hale getirildi. Partner Van Uzun Şasi, 21 bin 250 YTL ve Partner Kombi Van uzun şasi ise 26 bin 350 YTL'den başlayan fiyatlarla Peugeot bayilerindeki yerini aldı.