Porsche çalışanlarına para dağıttı!

Porsche çalışanlarına para dağıttı!
Porsche çalışanlarına para dağıttı!
Almanya'nın dünyaca ünlü spor araba üreticisi Porsche, firmanın satış rekoru kırması üzerine çalışanlarına 7 bin 600 euro ikramiye verdi

Porsche 2011 yılında 118 bin 868 Porsche satışıyla yeni bir satış rekoruna imza attı. Almanya 'nın Baden Württemberg Eyaletin Stuttgart kentinde merkezi olan Porsche tesislerinde çalışan 8 bin 500 işçiye verilen büyük ikramiye tüm dünyada büyük yankı yaptı.

Porsche'den yapılan açıklamada ikramiyenin üst düzey yöneticilere değil herkese eşit verildiği ister mutfakta çalışsın, ister temizlikçi, ister mühendis olsun herkesin 7 bin 600 Euro ikramiyeyi hak ettiği belirtildi.

Porsche yönetimi‚ “Tüm çalışanlar büyük titizlikle çalıştı, herkesin bu başarının altında imzası var“ dedi. Piyasada en pahalı ve lüks olan Porsche modellerin dünya piyasasında satışların giderek artması rakiplerini bile kıskandırmaya başladı. Özellikle Almanya'da çalışanlar keşke bizde Porsche işçisi olsaydık diye hayıflanıyor.(cnntürk)

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Euro

  ,

  Almanya

  ,

  Lüks

  ,

  Porsche

  http://www.radikal.com.tr/108067710806771

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ah - TC yorgunu

  Porsche satış rekorları kırıyormuş, arap baharı görüyoruz ki kimlere yarıyor, ırak libya derken şimdi biraz da suriyeyi katledelim ki seneye de Schwarovzki biraz satış rekorları kırsın