Ramazanda havayolları ucuz bilette yarışıyor

Ramazanda havayolları ucuz bilette yarışıyor
Ramazanda havayolları ucuz bilette yarışıyor

THY, 21 Ağustos?tan itibaren iç hat uçuşlarında tüm vergi ve harçlar dahil tek yönde 79 TL?den başlayan fiyatlarla uçuracak.

Havayolu şirketleri ramazana özel indirimli bilet kampanyası düzenledi. Kampanyalı biletler tüm vergiler dahil iç hatlarda 39 TL'den başlıyor, 79 TL'ye çıkıyor

KAYSERİ - Havayolu şirketleri, ramazan ayında yolcu sayılarını artırabilmek için cazip indirim kampanyaları düzenledi.
Alınan bilgiye göre, Türk Hava Yolları (THY), ramazan kampanyası kapsamında, 21 Ağustos’tan itibaren yapılan bilet satışlarında, iç hat uçuşlarında tüm vergi ve harçlar dahil tek yönde 79 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme imkânı sunacak. Hopa ve Ercan havaalanları haricinde tüm iç hat uçuşlarında uygulanacak kampanyadan, 17 Eylül’e kadar faydalanılabilecek.
THY’nin internet sitesi ‘www.thy.com’ aracılığıyla yapılacak bilet alımlarında da ayrıca promosyon uygulanacak ve tüm vergilerle harçlar dahil tek yönde 74 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alınabilecek. Anadolujet, ramazan ayına yönelik ‘Uçmayan kalmasın, tüm aileler bir arada olsun’ adıyla başlattığı kampanyada, 25 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında uçmak isteyenler, uçuş tarihinden dokuz gün öncesine kadar her şey dahil 59 TL’den bilet alabilecek. 

Anadolujet’ten çocuklara
Anadolujet’in, Türkiye’nin 26 noktasına gerçekleştirdiği tüm uçuşlarda geçerli olacak kampanyada, 12 yaş altı tüm çocuklar da aynı tarihlerde sadece vergileri ödeyerek uçabilecek.Ayrıca, 25 Ağustos-15 Eylül arasında tüm uçuşlarda 24 saat içinde Ankara üzerinden gerçekleştirilecek aktarmalı ikinci uçuşların bilet fiyatı da 25 TL olacak. 

Pegasus da iddialı
Pegasus Havayolları’nın ramazan ayı kampanyasında da 25 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul-Antalya, İstanbul-Bodrum, İstanbul-Dalaman, İstanbul-İzmir, Ankara-Bodrum ve Ankara-İzmir biletleri 49.99 TL’den satışa sunuldu.

Onur 39 TL’ye uçuruyor
Onur Havayolları ise ramazan ayı boyunca 5 bin bileti internet sitesinden her şey dahil 39 TL’den satışa sunacak. Kampanya dahilinde, 24 Ağustos-16 Eylül tarihleri arasında tüm iç hat uçuş noktalarında kullanılabilecek toplam 5 bin bilet, her şey dahil 39 TL’den satılacak.
 Ramazan ayına yönelik kampanya biletleri, Onur Air’in ‘www.onurair.com.tr’ internet sitesinden alınabilecek. Şirketin ‘0212 444 66 87’ numaralı çağrı merkezi ve acentelerinden bilet alınması durumunda bilet fiyatı 46 TL olacak. Kampanya biletleri en erken bir hafta sonrasına satın alınabilecek. (aa)