Ramazanda İzmir uçakla 35 YTL

İzmir Hava Yolları (İzair) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, ramazan ayı süresince, bütün hatlarda, fiyatlarını 35 YTL'den başlayacak şekilde yeniden düzenlediklerini açıkladı.

İZMİR - İzmir Hava Yolları (İzair) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, ramazan ayı süresince, bütün hatlarda, fiyatlarını 35 YTL'den başlayacak şekilde yeniden düzenlediklerini açıkladı.
Demirtaş, "Biz bir uçakta sadece bir-iki koltuğu değil, 15 koltuğu 35 YTL'den yolcularımıza sunuyoruz. Ramazan boyunca 8 bin 10 bileti, vergi ve harçlar da dahil olmak üzere 35 YTL'den satacağız" diye konuştu. Demirtaş, "Türkiye'nin ilk bölgesel havayolu şirketi olarak İzmir merkezli seferleri başlattık. Gördüğümüz büyük ilgi ve yolcularımızın talebi üzerine ramazanda sürecek yeni bir kampanya başlatıyoruz. 22 Ekim'e kadar sürecek olan yeni kampanyamızla yolcularımızı 35 YTL'den başlayan fiyatla İzmir'den İstanbul, Ankara ve Anadolu'ya uçuracağız" dedi.
'Kısıtlama yok'
Demirtaş, şöyle konuştu: "Diğer şirketlerin indirimlerinde ya kısıtlı koltuk ya da çeşitli sınırlamalar var ya da açıklanan fiyatlara vergi ve harçlar dahil değil. İzair uçuşlarında ise asla böyle bir kısıtlama yok."
Ramazanda toplam kapasitelerinin yüzde 12 gibi yüksek bir oranını bu fiyattan satışa sunacaklarını belirten Demirtaş, şunları söyledi: "Öyle bir hafta önceden, bir ay önceden alma şartımız da yok. Eğer yolcu seferden iki-üç gün önce başvurduğunda bile indirimle bilet varsa o bilet satılacak, fiyatlandırma kademeli olarak yapılacak. Hizmet kalitemizde en ufak bir kısıtlama, değişiklik olmayacak, yolcularımızdan ekstra bir ücret talep edilmeyecek. İzmir özgün lezzetlerini içeren mönümüzü, kumrumuzu, ikramlarımızı yine aynı şekilde sunacağız."
444 44 99 numaralı telefon veya www.izair.com.tr adresli siteden rezervasyon alınıyor.