Reklam ustası Reinhard Türkiye'de

Yaşayan en büyük reklam ustalarından biri olarak bilinen DDB Worldwide Yönetim Kurulu Başkanı Keith Reinhard yarın İstanbul'da konferans verecek.

İSTANBUL - Yaşayan en büyük reklam ustalarından biri olarak bilinen DDB Worldwide Yönetim Kurulu Başkanı Keith Reinhard yarın İstanbul'da konferans verecek. Konferansa, Reinhard ile birlikte, DDB Avrupa Başkanı Michael Bray konuşmacı olarak katılacak. Etkinlik, yarın 09.30 12.00 saatlerinde İstanbul Mövenpick Otel'de gerçekleştirilecek. Reinhard ve Bray konferansta reklam profesyonelleri, akademisyenler ve reklam öğrencileriyle buluşacak. Konferansta konuşmacılar profesyonel yaşamlarından örneklerini izleyiciyle paylaşılacak.
DDB Worldwide Başkanı Keith Reinhard, Advertising Age tarafından 1999 yılında reklamcılık tarihinin en etkili 100 ismi arasında gösterildi. Wall Street Journal'ın meşhur 'Yaratıcı Liderler' listesine alınan Reinhard'ın kreatif dönemine ait en önemli üretimlerinden biri, McDonald's'ın 'Bugün bir molayı hak ediyorsun' kampanyası oldu. Reinhard, 1984'te ilk Amerikalı jüri başkanı olarak Cannes jürisine seçilmişti.