'Sahanın Dehaları'ndan iletişim, müzakere ve lobicilik konferansları

'Sahanın Dehaları'ndan iletişim, müzakere ve lobicilik konferansları
'Sahanın Dehaları'ndan iletişim, müzakere ve lobicilik konferansları
"Etki oluşturma ve yönetme sanatı" olarak kabul edilen lobiciliğin dünyadaki en etkili isimleri İstanbul Liderlik Enstitüsü'nün 22-23 Mayıs'ta İstanbul Şehir Üniversitesi'nde düzenlediği "İKNA SANATI: Sahanın Dehaları, İletişim ve Müzakere" konferansında bir araya geliyor.

RADİKAL – Alanında en iyi isimlerin teorik ve pratik deneyimlerini paylaşmalarını amaçlayan konferans, katılımcılara,  müzakere ve iletişimin ön plana çıktığı her alanda eşsiz bir birikim ve deneyim oluşturma imkânı sunuyor. Konferans, en güncel ve gelişmiş iletişim alanı olan lobicilikte kullanılan yöntemler ve örnek vakalar konusunda bilgi sahibi olmak ve uluslararası yapma becerilerini geliştirmek isteyen herkes için bir fırsat olarak lanse ediliyor.

İstanbul Liderlik Enstitüsü Başkanı Mehmet Yavuz Kanar, “Bu konferans özellikle devletlerle ve yurt dışıyla iş yapan şirketlerdeki profesyoneller ve çok uluslu yapılarda görev almak isteyen öğrenciler için geniş bir perspektif ve deneyim imkânı sunuyor. Ayrıca konferans sonrası staj ve deneyim fırsatları da sağlanıyor” diyor.

“İKNA SANATI: Sahanın Dehaları, İletişim ve Müzakere” konferansı uluslararası lobicilik ve iletişim dünyasının önde gelen isimlerini de bir araya getiriyor. Alanında en önemli kurumlardan biri olan Podesta Group’un Başkan Yardımcısı Jaime R. Harrison,  lobiciliğin hocası olarak tanınan Georgetown Üniversitesi’nden Clyde Wilcox, Coca-Cola Kamu İlişkileri Avrupa Direktörü Nicolas Tacke, Cornell Üniversitesi’nin eski başkan yardımcısı Stephen P. Johnson ve daha birçok önemli isim konferansta deneyimlerini katılımcılar ile paylaşıyor.

Dileyen katılımcılara Londra, Brüksel ve Washington DC’ de staj imkanı da sağlanacak.

İlki geçtiğimiz yıl T.C. Dış İşleri Bakanlığı ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nin partnerliğinde gerçekleştirilen programda, bu yıl da özel şirketler, devlet kurumları, profesyoneller ve öğrencilerden oluşan katılımcılar etki oluşturma sanatının inceliklerini benzersiz bir formatta deneyimleme imkânına kavuşuyor.

 

bigPara.com