Seat da 7 ileri otomatik vitese kavuştu

Seat da 7 ileri otomatik vitese kavuştu
Seat da 7 ileri otomatik vitese kavuştu

DSG şanzıman Ibıza nın Cupra ve Bocanegra modellerinde de var.

Volkswagen Grubu'nun başarılı otomatik şanzıman sistemi DSG'nin 7 ileri versiyonu Seat modellerinde de kullanılmaya başlandı. DSG'de indirim de yapılıyor

Doğuş Otomotiv-Seat, pazara sunduğu modellerini 7 ileri tam otomatik DSG şanzıman seçeneğiyle genişletiyor. Seat bu modellerinde cazip indirim olanakları da sağlamaya devam ediyor.
Ibiza 1.6 lt 105 hp, Leon 1.6 lt dizel ile Ibiza’nın yeni performanslı modelleri Cupra ve Bocanegra 1.4 lt TSI 180 hp motor seçenekleri 7 ileri DSG teknolojisiyle satılacak.

Zengin donanım
Leon, Style donanım paketi içerisinde 16 inç alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir yan aynalar, dönüşe duyarlı ön sis farları, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı mevcut.
Tüm bunların yanı sıra araçta deri direksiyon ve vites topuzu, cruise control, direksiyondan kumandalı radyo/CD /MP3 çalar, ABS, TCS, 6 hava yastığı, USB girişi gibi pek çok standart donanım özellikleri de Style versiyonu ile standart olarak sunuluyor. Aracın fiyatı ise kampanya ile 47 bin 500 TL’ye geliyor.