SEKTÖRDEN KISA KISA

Ray Sigorta Genel Müdürlüğü'ne Halim Nüzhet Atabek getirildi. Atabek son olarak, Uzel Holding İcra Kurulu üyeliği ve Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevlerini üstlendi.

Atabek, Ray Sigorta Genel Müdürü oldu
Ray Sigorta Genel Müdürlüğü'ne Halim Nüzhet Atabek getirildi. Atabek son olarak, Uzel Holding İcra Kurulu üyeliği ve Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevlerini üstlendi. Atabek'in kısa bir süre içerisinde tüm bu sorumluluklarına Grup Basın Sözcülüğü, Otomotiv ve IT Grubu Başkan Yardımcılığı görevleri eklendi. İngilizce ve Fransızca bilen Halim Nüzhet Atabek, evli ve iki çocuk babası.
Güven Sigorta'da Zeki Karakurt dönemi
Güven Sigorta'da genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Zeki Karakurt, yönetim kurulu tarafından genel müdürvekili olarak atandı. Karakurt, 1998-2002 yılları arasında Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel
Müdürlüğü'nde Takip ve Tahsilat Müdürlüğü, 2003-2005 yılları arasında Muhasebe ve Finansman Daire Başkanlığı yaptı. Karakurt evli ve dört çocuk sahibi.
Vakıf Emeklilik'ten TCDD'ye özel
Hayat sigortacılığı ve bireysel emeklilik branşlarında faaliyetlerini sürdüren ve sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Vakıf Emeklilik ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Çalışanları ve Emeklilileri Sosyal Yardımlaşma Vakfı arasında 'kredili hayat sigortası' protokolü imzalandı. Protokol uyarınca, Vakıf Emeklilik, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Çalışanları ve Emeklileri
Sosyal Yardımlaşma Vakfı 50 bin üyesine ihtiyaçları doğrultusunda birçok avantajlar sunuyor.