Sevgili montu görücüye çıktı

HemAlHemSat.com'un başlattığı 'En İlginç Ürün' yarışmasına birbirinden ilginç ürünler yağmaya devam ediyor. Yarışmaya yeni katılan ürünler arasında Osmanlı tokadı, insan ruhu, mühendis gibi şaşırtıcı ürünler yer alıyor.

İSTANBUL - HemAlHemSat.com'un başlattığı 'En İlginç Ürün' yarışmasına birbirinden ilginç ürünler yağmaya devam ediyor. Yarışmaya yeni katılan ürünler arasında Osmanlı tokadı, insan ruhu, mühendis gibi şaşırtıcı ürünler yer alıyor. HemAlHemSat.com, ellerinde ilginç ve orijinal ürünler olan herkesi 15 Mayıs'ta sona erecek olan yarışmaya katılmaya çağırıyor.
İnternet kullanıcılarına, ellerindeki her çeşit ürünü satabileceği bir ortam yaratan HemAlHemSat.com'un başlattığı 'En İlginç Ürün' yarışmasına birbirinden şaşırtıcı ürünler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen ürünler arasında Osmanlı tokadı, insan ruhu, yazılım mühendisi, kiralık tezgâhtar gibi enteresan ürünler yer alıyor. Satışa sunulan Osmanlı tokadının 3 güç kademesi bulunuyor. Duruma göre ayarlanabilen tokat, trafikte sinirlenme, kız arkadaşınıza sarkanı pişman etme gibi mevzularda son derece etkili bir çözüm. Sevgili montu ise ilginçlik tanımını başka boyuta taşıyor. Montun bel hizasında bir eldiven bulunuyor. Hem sevgilisine sarılmak, hem de soğuktan donmak istemeyen kişi, elini eldivene sokuyor ve bir taşla iki kuş vuruyor.
Canon EOS 300D hediye ediliyor
HemAlHemSat.com, en ilginç ilanın sahibine 6.3 megapiksel çözünürlükte çekim yapabilen Canon EOS 300D dijital fotoğraf makinesi armağan edecek. Ödülü kazanmak için ilanda tanıtılan ürünün satışının olması zorunlu değil. Ancak, katılımcının ilanını açıp yarışmaya katılması şart. Yarışmaya ilginç ürünlerle katılacakların dikkat etmesi gereken bazı noktalar var.
Satılacak olan ürünün, İnternette veya gerçek hayatta kolay kolay rastlanamayacak, enteresan ve esprili olması, satıcısından başka kimsede bulunmaması gerekiyor. Yarışmaya katılmak isteyenler, ürünün neden ilginç olduğunu açıklayan detaylı bilgiyi, satış ilanının girişini yaptıktan sonra ilgili alanda belirtmek durumunda. Yarışmaya ilişkin bilgiler www.hemalhemsat.com internet sitesinde yer alıyor.