Shell'in liderlik ekibi kararlarını İstanbul'da aldı

Shell'in dünya çapındaki Petrol Ürünleri Organizasyonu'na ilişkin stratejik kararlar alan ve başkanlığı Rob Routs tarafından yürütülen Petrol Ürünleri (Downstream) Liderlik Ekibi, ağustos ayı toplantısını Istanbul'da yaptı.

İSTANBUL - Shell'in dünya çapındaki Petrol Ürünleri Organizasyonu'na ilişkin stratejik kararlar alan ve başkanlığı Rob Routs tarafından yürütülen Petrol Ürünleri (Downstream) Liderlik Ekibi, ağustos ayı toplantısını Istanbul'da yaptı.
Ekip, aynı tarihlerde düzenlenen Formula 1 İstanbul Grand Prix'sini, de izledi. Shell'in Türkiye'ye verdiği önemi vurgulayan Shell Petrol Ürünleri İcra Başkanı Rob Routs, "Shell'in stratejisi arama ve üretime ağırlık vermek, petrol ürünlerinde belirli ülkelere yatırım yapmaktır. Türkiye bu yatırım için belirlediğimiz 6 ülkeden biri. Bu nedenle toplantımızı İstanbul'da yapmaktan ve bu vesileyle Shell Türkiye'nin başarısına hak ettiği değeri vermekten mutluyuz" dedi. Toplantının Formula 1'le aynı tarihte yapılmasının rastlantı olmadığını vurgulayan Routs, "Formula 1 Ferrari ekibi teknik ortaklığımız var. Formula 1 Shell yakıt ve madeni yağlarının denendiği üstünlüğünün kanıtlandığı yerdir."