Sıfır avroya uçak bileti

Merkezi Almanya'da bulunan Germanwings adlı havayolu şirketi, dördüncü kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla 444 bin 444 bileti vergiler hariç 'sıfır' avrodan başlayan fiyatlarla piyasaya sundu.

BERLİN - Merkezi Almanya'da bulunan Germanwings adlı havayolu şirketi, dördüncü kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla 444 bin 444 bileti vergiler hariç 'sıfır' avrodan başlayan fiyatlarla piyasaya sundu. Germanwings, daha önce bu şirketle yolculuk gerçekleştirmiş müşterilerine
e-mail yoluyla mektup göndererek kampanyasını duyurdu. Germanwings, mektupta 20 Ekim 2006 ile 31 Ocak 2007 tarihlerinde, Germanwings'in uçuş gerçekleştirdiği Avrupa'daki tüm uçuş noktaları için 444 bin 444 bileti sıfır avrodan başlayan fiyatlarla dağıtacağını açıkladı. Mektupta, "Dördüncü yıldönümümüzde bize katılın. Bugün (dün) saat 17.00'den itibaren 444 bin 444 özel bilet mevcut... Bileti kapın ve uçun" denildi.
Türkiye'ye de uçuyor
Açıklamada, kampanyanın Almanya ve Avrupa'nın tüm uçuş noktalarını kapsadığına da yer verildi. Şirketin sefer yaptığı şehir ve havaalanları
arasında Antalya, Ankara Esenboğa, İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes havalimanları da var. Bu havaalanlarından Almanya'nın Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin Schönefeld ve Hamburg'a seferler düzenleniyor.