Tarihi yalıda son teknoloji

Tarihi yalıda son teknoloji
Tarihi yalıda son teknoloji
Samsung, en yeni Smart TV teknolojileri ve tasarımlarını, Esma Sultan'da gerçekleştirdiği özel davette tanıttı. Kenan Doğulu'nun sahne aldığı ve İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı özel davete Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye'nin yanısıra Siren Ertan ve Derin Mermerci de katılımları ile destek verdiler.

EKONOMİ SERVİSİ - Samsung Electronics, yeni Smart TV teknolojilerini ve tasarımlarını, ünlü simaların katılımı ile Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel davette tanıttı. CNN TÜRK işbirliğiyle 15 Nisan Pazartesi akşamı Nefise Karatay moderatörlüğünde canlı yayınlanan, sunuculuğunu Engin Altan Düzyatan’ın üstlendiği ve Kenan Doğulu’nun etkileyici konserine ev sahipliği yapan özel davete, iş dünyasının ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Bir Dilek Tut Derneği, Make A Wish® Türkiye , Siren Ertan ve Derin Mermerci’nin katılımları ve destekleri ile gerçekleştirilen özel davete katılan konuklar, dünyaca ünlü şef Tom Aikens tarafından geceye özel hazırlanan özel menünün ardından yine dünyaca ünlü şarap uzmanı Rafael Rodriguez’in ve viski uzmanı Jim Murray’in hazırladığı birbirinden nefis lezzetleri deneyimleme fırsatını yakaladılar.

Televizyon teknolojisinde ve tasarımında gelinen son noktayı ve yenilikçi vizyonunu tanıtmak için düzenlenen geceye ev sahipliği yapan Esma Sultan’ın tarihi mimarisi, davet için özel olarak hazırlanmış 3 Boyutlu muhteşem bir video gösterisine ev sahipliği yaptı. 95 kişilik bir ekibin, 27 gün boyunca özel olarak çalıştığı video mapping gösterisi, tarihi atmosferde davetlilere unutulmayacak bir görsel şov yaşattı.

bigPara.com