THY 1 avroya uçuracak

Türk Hava Yolları'nın (THY) Sevgililer Günü kampanyasında, 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı tüm Avrupa, Türk cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika noktaları varışlı olmak üzere...

İSTANBUL - Türk Hava Yolları'nın (THY) Sevgililer Günü kampanyasında, 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı tüm Avrupa, Türk cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika noktaları varışlı olmak üzere, ekonomi sınıfında bir kişi gidiş-dönüş 199 avroya seyahat ederken, beraber yolculuk yapacağı ikinci kişinin bilet ücreti sadece 1 avro olacak. THY'den yapılan açıklamada, şirketin 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle 9-14 Şubat tarihleri arasında seyahat edecek olan yolcuları için özel promosyon fiyatı uygulama kararı aldığı belirtildi.
Açıklamaya göre, bu tarihler arasında İstanbul çıkışlı tüm Avrupa, Türk cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika noktaları varışlı olmak üzere, ekonomi sınıfında bir kişi gidiş-dönüş 199 avroya seyahat ederken, beraber yolculuk yapacağı ikinci kişinin bilet ücreti sadece 1 avro olacak. Bu hatlardaki business sınıf ücreti ise gidiş-dönüş 499 avro olarak belirlenirken, ikinci kişi yine 1 avro ödeyerek business seyahat edebilecek.
ABD ve Uzakdoğu noktaları varışlı hatlarda yine 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı olmak kaydıyla ekonomi sınıfında gidiş-dönüş 399 avroya bilet alan yolcuların birlikte seyahat edeceği ikinci kişi ise yine 1 avrodan bilet alabilecek. ABD ve Uzakdoğu hatlarında business sınıf yolcuları için uygulanacak Sevgililer Günü özel fiyatı ise gidiş-dönüş 699 avro olacak. Sevgililer Günü özel promosyon fiyatları 9-14 Şubat tarihlerinde seyahate başlayan yolcular için, en az üç, en çok sekiz gün kalış yapmak koşuluyla geçerli olacak. İstanbul çıkışlı uygulanacak fiyatlara Türkiye'nin diğer noktalarından ve KKTC Ercan Havalimanı'ndan seyahat edecek yolcular 30 avro ödeyerek bu fiyattan yararlanacak.