THY, artık Barcelona'yı 'uçurmayacak'

THY, artık Barcelona'yı 'uçurmayacak'
THY, artık Barcelona'yı 'uçurmayacak'
Haziran 2013'te bitecek olan sözleşmenin, karşılıklı olarak uzatılmamasına karar verildi.


2009 yılından itibaren FC Barcelona’nın resmi havayolu sponsoru olan Türk Hava Yolları’nın, Katalan ekip ile sponsorluk sözleşmesi Haziran 2013’te sona eriyor. FC Barcelona yöneticileri ve Türk Hava Yolları yöneticilerinin katılımı ile İstanbul ’da düzenlenen toplantıda, Haziran 2013’te bitecek olan sözleşmenin, Türk Hava Yolları’nın ve FC Barcelorana’nın stratejileri gereği tarafların karşılıklı mutabakatı ile uzatılmamasına karar verildi. ( EKONOMİ SERVİSİ)

bigPara.com

  ETİKETLER:

  ekonomi

  ,

  İstanbul

  ,

  Barcelona

  ,

  THY

  ,

  Hava

  ,

  Resmi

  http://www.radikal.com.tr/110812011081202

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  niye doğruyu haber yapmıyorsunuz? - serroj

  biliyoruz ki bu ülkede çok fazla çalıştırma bir gelenek oldu. bugün thy işçilerinin geri alınması söz konusu olsaydı emin olun bu sözleşme uzatmama olmayacaktı. yani sizin tabirinizle elin gavurundaki merhamet sizi bile geride bıraktı. tebrik edioyrum FC BARCELONA'yı

  Grev yorumu - dulas

  Bu sözleşmenin uzatılmamasında THY grev nedeniyle işten çıkardığı 305 çalışanın payı da var mı... belli bir siyasi çizginin şekillendiği barcelona kulunuun bu duruma verdiği bir ayar olabilir... kaldıki messi de twitter üzerinden değinmişti bu konuya... halkın takımı olmak böyle olsa gerek.