THY'den şehit ailelerine süresiz yüzde 25 indirim

THY'den şehit ailelerine süresiz yüzde 25 indirim
THY'den şehit ailelerine süresiz yüzde 25 indirim
Türk Hava Yolları şehit yakınlarına Kurban Bayramı süresince yüzde 50, Kurban Bayramı'ndan sonra da süresiz olarak yüzde 25 indirim yapma kararı aldı.

Türk Hava Yolları subay, astsubay, asker ve polislere Kurban Bayramı süresince yapacakları seyahatlerde indirim uygulamasını duyurmasının ardından şehit yakınlarına da süre sınırı olmadan indirim yaptı. THY Yönetim Kurulu, 18 Eylül 2015 tarihinden itibaren THY ve Anadolujet iç hat (Hopa dahil, code share seferleri hariç)seferlerinde 2330 sayılı kanun kapsamında belirtilen hallerde şehit olanların eşleri, anne ve babaları ile evli olmayan ve 25 yaşını doldurmamış çocuklarına bu durumlarını gösteren belgeleri ibraz etmeleri kaydıyla yüzde 25 indirim uygulama kararı aldı. İndirim THY satış ofislerinden alınan direkt ve aktarmalı seyahatler için business ve ekonomi (promosyon ücret sınıfları hariç) ücretler üzerinden düzenlenen biletlerde geçerli olacak. Şehit yakınlarına uygulanacak indirimde süre sınırı yok.

SÜRESİZ İNDİRİM YÜZDE 5 EKİM'DEN SONRA
THY 19 Eylül 4 Ekim arasındaki seferlerde şehit yakınlarına yüzde 50 indirim yapacağını daha önce açıklamıştı. Süresiz indirim ise 5 Ekim tarihinde başlayacak.

bigPara.com