THY'nin yeni yüzü Wozniacki

THY'nin yeni yüzü Wozniacki
THY'nin yeni yüzü Wozniacki
THY bu kez tenisin dünyadaki bir numaralı ismi Caroline Wozniacki'yi Business Class yüzü olarak seçti.


 İSTANBUL/ANKA

Uluslararası marka bilinirliği çalışmaları çerçevesinde reklamlarında yıldız isimlerle çalışan Türk Hava Yolları, bu kez de dünyada bayanlar tenis dünyasının bir numaralı ismi olarak kabul edilen Caroline Wozniacki ile anlaşma yaptığını açıkladı.

Konuyla ilgili THY’den yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları’nın Business Class yüzü seçilen Caroline Wozniacki ağırlıklı olarak Avrupa’daki marka iletişiminde tenis severler ile bir araya gelecek. Polonya asıllı Danimarkalı tenisçi, 3 yıl boyunca reklam filmlerinde ve halkla ilişkiler etkinliklerinde Türk Hava Yolları’nı temsil edecek.

THY’den verilen bilgide Caroline Wozniacki’nin 20 Aralık 2010 tarihinde reklam filmi çekimi için Türkiye ’ye geleceği bildirilirken, düzenlenecek basın toplantısında Caroline Wozniacki’nin oynayacağı Türk Hava Yolları’nın yeni Business Class konseptinin tanıtılacağı kaydedildi. THY’nin ünlü tenis yıldızının rol aldığı reklam filminin Avrupa’daki tüm ülkelerde yayınlanacağı ve aynı zamanda uluslararası haber ve spor kanallarında da izleyici ile buluşacağı belirtildi.

Dünyada bu sıralar en çok gelecek vadeden tenisçi olarak gösterilen 20 yaşındaki genç tenisçi 2010 yılını birinci olarak tamamladı. Dünya tenis sıralamasındaki en genç oyuncu unvanını da elinde bulunduran Wozniacki, Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından dünya şampiyonu ödülüne layık görüldü. 2011 Yılında grand slam ödülünü alması beklenen tenisçi şu ana kadar 12 tane turnuva şampiyonluğu elde etti. Wozniacki Women’s Tennis Association (WTA) tarafından 2008 yılında en iyi yeni tenisçi ödülünün de sahibi olmuştu.

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  haber

  ,

  spor