Ticaride faizsiz kredi, ÖTV'siz satış

Ticaride faizsiz kredi, ÖTV'siz satış
Ticaride faizsiz kredi, ÖTV'siz satış

ÖTV miktarı kadar indirimli kampanya kapsamında Fiorino modeli 18 bin 790 TL, Doblo modeli ise 19 bin 580 TL?lik fiyatıyla dikkat çekiyor.

İSTANBUL - Binekten daha çok daralan ticari araç pazarı kampanyalarla canlandırılmaya çalışılıyor. Şirketler  müşterilere uygun kredi imkânları ve büyük indirimler sunuyor. 
Fiat Ticari Araçlar, mart ayı sonuna kadar sürecek olan ‘Ötelemeye ve ÖTV’ye Son’ kampanyasıyla Fiat Fiorino ve Fiat Doblo dahil olmak üzere tüm model yelpazesi için kolaylıklar sunuyor.  Kampanya kapsamında ticari araç satın alacak tüketicilere sıfır faizle 15 bin TL için 15 ay vadeli kredi imkânı veriyor. Ayrıca tüm Fiat ticari araç modelleri için ÖTV miktarı kadar indirimle yüzde 10 oranında fiyat avantajı sunuluyor. ÖTV miktarı kadar indirimli kampanya kapsamında Fiat Fiorino modeli 18 bin 790 TL, Fiat Doblo modeli ise 19 bin 580 TL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Mart sonuna kadar geçerli
Kampanya ile Fiat Scudo 32 bin 230 TL ve Fiat Ducato ise 34 bin 710 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarına sahip olacak. Mart ayı boyunca Koç Fiat Kredi desteğiyle de Fiat markalı ticari araç satın alacaklar için uygun vade ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi desteği de sağlanıyor.
Fiat, ürün yelpazesinde yer alan Fiorino ve Doblo dahil tüm modelleri satın almak isteyen tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla sıfır faizle 15 bin YTL’ye kadar 15 ay vadeyle kredi kullanma imkânı içeren avantajlar sunuluyor. 

Ford’dan yüzde 14 indirim
Ford ise beğenilen hafif ticari araçları Transit ve Transit Connect modellerinde yüzde 14’e varan oranlarda indirimler sağlanıyor.
Ford Otosan’ın şubat ayında başlatılan, 15 bin TL’ye kadar yüzde sıfır faiz ve 15 ay vadeli kredi desteği kampanyasıysa devam ediyor. Ford hafif ticari araçlardan birini tercih edenler için  15 bin TL kredide bir diğer seçenek ise, 36 aya kadar vade ve 488 TL’den başlayan aylık taksitler. (Radikal)