Toplantı merkezi Centrum Haliç'te

Toplantı merkezi Centrum Haliç'te
Toplantı merkezi Centrum Haliç'te

Centrum Haliç?teki VIP toplantı salonları, 10-60 kişilik toplantılar için düzenlendi.

Centrum Toplantı Hizmetleri, Avrupa Yakası'ndaki ilk şubesini Haliç'teki Flatofis'te açtı. Centrum Haliç, sekiz toplantı salonuyla hizmette

İSTANBUL - Türkiye’nin ilk özel toplantı merkezlerinden Centrum Toplantı Hizmetleri, Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesini Haliç’te açtı.
Krize rağmen toplantı servislerinin aksamadığını belirten Centrum yetkilileri, Türkiye’de bir ilke imza atan Sinpaş Yapı A.Ş tarafından geliştirilen tek katta A sınıfı yatay ofis projesi Flatofis’e üçüncü şubesiyle girdi. Şube, 950 metrekarelik alan, sekiz toplantı salonu ile hizmet veriyor. Gün ışığı alan avlusu, özel VIP salonları ve odalarıyla 10-60 kişilik toplantılar için hizmet veren Centrum Haliç, spor salonu, SPA, a la carte restoran, temalı kahvaltılar, özel ikramlar, dileyen müşteriler için konaklama rezervasyonları, sabah toplantıları için uyanma ve konsantrasyon egzersizleri, beyin fırtınası toplantıları için uzman desteği gibi pek çok hizmet de sunuyor.
Küçükyalı’da 10, Suadiye’de beş, Avrupa Yakası’nın ilk ayağı olan Haliç’te sekiz olmak üzere toplam 23 salonuyla hizmet veren Centrum Toplantı Hizmetleri’nin Genel Müdürü Selahattin Sever, “Müşterilerin şehir içi günlük eğitim ve toplantı salonu ihtiyacını karşılamak için çalışıyoruz. İstanbul’da farklı semtlerde, özellikle toplantı amaçlı, modern, teknik donanımlı, farklı kapasitelerde salonlar ve seçmeli ikram hizmetleri sunuyoruz. Flatofis Haliç ise, merkezi konumu ve farklı mimarisiyle açıldığı ilk günden itibaren ilgi odağı oldu”  diye konuştu. (Radikal)