Toshiba'nın çift ekranlı notebook'u geliyor

Toshiba'nın çift ekranlı notebook'u geliyor
Toshiba'nın çift ekranlı notebook'u geliyor

Aytaç Biter, Libretto W100 hakkında bilgi verdi.

İSTANBUL - TNB Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri dünyanın ilk çift ekranlı notebook’u olan Libretto W100’ü tanıttı.
Toshiba, Windows 7 uygulamalı, cep boyutundaki Libretto W100’ü eylül ayından itibaren Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ’da belirlediği birkaç ülkede satışa sunacak. TNB Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter, “Libretto W100, Toshiba’nın, yenilikçiliğinin bir göstergesi.  Bu çift ekranlı notebook, kullanıcılara çok özel faydalar sunması için Toshiba’nın mühendisliği kullanılarak üretildi. İki adet 17.8 cm hassas dokunmatik ekranı bulunan Libretto W100, kendine has kullanıcı ara yüzü ile gelişmiş internet ve bilgisayar uygulamalarının tadını çıkarmak isteyen, yenilikleri takip eden kullanıcılar için tasarlandı” diye konuştu.

Gazete keyfi
Biter’in verdiği bilgiye göre bir kitap gibi dikey olarak tutulabilen cihaz sayesinde kolaylıkla yan yana çift sayfa gazeteleri okumak mümkün.  Veya yatay olarak kullanıldığında üst sayfada bir belgeyi okurken, alt sayfada notları alma imkânı var. Bu arada TNB A.Ş Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, Avrupa’nın en ince ve en hafif tam fonksiyonlu 33.8 cm ekranlı notebook’u olan Portege R700’ü  de tanıttı. R700, hafifliğiyle dikkat çekiyor. (Radikal)


    ETİKETLER:

    Afrika