TT'den bayramda bedava görüşme

TT'den bayramda bedava görüşme
TT'den bayramda bedava görüşme

TT?nin bedava dakikaları hem şehiriçi hem de şehirlerarası görüşmelerde geçerli olacak.

Türk Telekom, tüm müşterilerine bayramın birinci ve ikinci günü kullanmaları için ikişer saatten toplam dört saat görüşme dakikası hediye edecek

İSTANBUL - Türk Telekom (TT) bayramda toplam dört saat bedava görüşme dakikası hediye edecek. Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, Türk Telekom’un, tüm müşterilerine bayramın birinci ve ikinci günü kullanmaları için ikişer saatten toplam dört saat görüşme dakikası hediye edeceği bildirildi. Açıklamada, bu dakikaların hem şehiriçi hem de şehirlerarası görüşmelerde kullanılabileceği, müşterilerin hediye dakikalarından her gün iki saat olmak üzere günün her saatinde yararlanabilecekleri kaydedildi. 

Başvuru gerekmiyor
Kampanyanın, herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmediği de belirtildi. Türk Telekom grup şirketlerinin 30 Eylül 2009 itibarıyla 16.8 milyon sabit hat, 6 milyon ADSL hattı ve 12.1 milyon GSM abonesi bulunuyor. Şirket, tüm ülkeyi kapsayan modern şebeke altyapısıyla Türkiye genelindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Türk Telekom, aynı zamanda Türkiye’deki üç GSM operatöründen biri olan Avea’nın hisselerinin yüzde 81.4’üne de sahip. 

Turkcell’den burs
Öte yandan, Turkcell’in, kız çocuklarına eğitimde fırsat eşitliği sunulması amacıyla 2000 yılından beri yürüttüğü Kardelenler Projesi kapsamında, Karslı 119 kız öğrenciye 2009-2010 eğitim-öğretim dönemi bursları, bir törenle verildi. Turkcell’den yapılan açıklamada, 2000 yılından bu yana Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin desteğiyle Kardelenler projesinde kız çocuklarına eğitimde fırsat eşitliği sağlanmasını amaçlayan Turkcell’in, 9 yılda toplam 20 bin kız öğrenciye burs verdiği kaydedildi. Dokuz yıldır yürütülen projenin artık Türkiye’nin projesi haline geldiği de ifade edildi. (Radikal)