TÜBİTAK personel alacak

TÜBİTAK personel alacak
TÜBİTAK personel alacak
TÜBİTAK Başkanlık birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alacak.

Başvurular en geç, 24 Kasım 2010 tarihinde mesai bitimine kadar Başkanlık İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yapılacak. İstekliler gerekli koşullar ve süreçleri www.tubıtak.gov.tr adresinden temin edebilecekler. Alınacak olan personelin bölümleri şöyle:

- Başkanlık birimlerinde bilimsel programlar uzman yardımcısı kadrosunda çalışacak personel alınacak. Bölümler: bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği Bölümler: Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Sosyoloji, Elektrik/ Elektronik/ Elektrik-Elektronik/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine/Makine ve Üretim Mühendisliği, Jeoloji, Jeodezi ve Fotogrametri, Jeofizik Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği (Tarım Ekonomisi, Tarla Bitkileri ve Bahçe Bitkileri Bölümleri), Fizik, Kimya, Biyoloji, Biyokimya ve Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıp.

- Başkanlık birimlerinde uzman yardımcısı kadrosunda çalışacak personel alınacak.
Bölümler: İktisat, İşletme, Maliye, Sınıf Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Bilge ve Belge Yönetimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Biyokimya.
Bölümler: Makine/ Makine ve Üretim Mühendisliği

- Başkanlık birimlerinde bilimsel programlar uzmanı, başuzmanı kadrolarında çalışacak personel alınacak.
Bölümler: Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik/Elektronik/Elektrik-Elektronik/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Makine/Makine ve Üretim Mühendisliği, Eczacılık.

Başkanlık birimlerinde uzman yardımcısı, uzman, başuzman kadrolarında çalışacak personel alınacak.
Bölümler: Elektrik/Elektronik/Elektrik-Elektronik/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Makine/ Makine ve Üretim Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji/Malzeme/Metalurji Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Fizik, Kimya. (Uzman Yardımcısı) (uzman–başuzman)

-Başkanlık birimlerinde müşavir avukat kadrosunda çalışacak personel alınacak. 
Bölümler: Hukuk Fakültesi Mezunu, İdare Hukuku veya Ceza Hukuku alanlarında yüksek lisans veya doktora derecesine sahip olmak.

bigPara.com